Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā Linksss

Sveiks!

Apetīte rodās ēdot. Tā man sanāk arī ar fīderēšanu. Esmu nonācis līdz kārtīgam arī krēslam, bet sāku domāto to visu apgreidot. Kā Tu uzskati, vai tas ir nepieciešams praktiskajā copē? Kas būtu tās nepieciešamās lietas, kas būtu jāpieskrūvē krēslam? Kur tādas lietas ir iegādājamas? Kaut ko esmu atradis copesnama mājas lapā fīdersport sadaļa.

Katram ir savs viedoklis par nepieciešamo copei, es pats ikdienas copei nekādus krēslus\platformas neizmantoju, nu nepatīk man visu to bandūru nēsāt līdzi, bet... man ir sēžamkaste ar teleskopiskām kājiņām, kas ir ļoti svarīgi copējot dažādās vietās, bet tās ir manas īpatnības :), sēžot uz kastes es neļauju sev iegrimt ērtību radītā slinkumā :), piespiežu sevi biežāk pārmest, visu laiku darboties. Bet tāds kompakts fīderēšanas krēsls ar teleskopiskām kājām, kur uz priekšējām kājām var uzlikt galdiņu ir laba lieta :), principā tikai galdiņš uz kura salikt ēsmas, rezerves āķus u.c. sīkumus ir ļoti vajadzīgs, otra svarīgākā lieta ir barības trauks, kuru arī var uzlikt uz krēsla kājas, bet šos abus var apvienot vienā lielākā galdā :). tā saucamais fīderarms it kā ir laba lieta, bet ikdienas copē to lieliski aizvieto labs trīskājis, kuram tomēr pielietošanas iespējas ir stipri plašākas. es decembrī sākšu vākt SENSAS un STARBAITS spec pasūtījumus, barības, aksesuāri, platformas, apģērbi u.t.t., katalogā ir ļoti daudz visādu krēslu\platformu aksesuāru, cenas sanāk ļoti ok, vari internetā paskatīties Sensas katalogu, ja kas iepatīkas dod ziņu, SENSAS spec pasūtījumos ir 2 noteikumi, visu (barības u.t.t.) var ņemt tikai pilniem iepakojumiem un minimālais pasūtījums ir 100 eiro, piegāde februāra beigās

Atbildēts: 21.novembris 2019, 09:28 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Iegādājos sev pern Norfin Windsor krēslu. Bauda no makšķerēšanas uzlabojās 100%. Mugurs nesāp, naktī var pagulēt. No komplektācijas man pietiek tikai ar galdiņu, kas ir ļoti ērts lai izvietot ēsmu, pavadiņas un aliņu :) Tūrētais fiderim, kas nāk komplektā, gan ir lieks, jo katra pakaļas kustība padara fideri šupoties, kas ar laiku sāk apnikt. Spaiņi ar barību turu uz zemes, neredzu īstas jēgas to stiprināt pie krēsla.
21.11.19
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager