Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā riha14

Ko jūs domājat par video kur Gramzda Volosovskis cemmerē vimbas, vai tas ir likumīgi un ja nav tad ko var darīt lai viņu sodītu. Video var atrast You tube.

es neko nedomāju... to video neesmu skatījies un negribu to darīt, neskatot tāda tipa video, copējot, īpaši šajā laikā, gadās aizķert zivi aiz spuras,astes vai vēdera arī ar 16. numura parasto āķīti, nemaz nerunājot par lielākiem, zivis ir ļoti blīvos baros uz ziemu un tā gadās, tā nav maluzvejniecība noteikti, BET ja tiek izgatavots speciāls māneklis zivju aizķeršanai, tad ta jau ir sodāms pasākums, ne spāre, ne balansieris, ne džigs paši pa sevi nav maluzvejniecības rīki, bet tos un spēli ar tiem var pielāgot mērķtiecīgai zivju aizķeršanai. Te jautājums ir tikai un vienīgi inspektoriem, saskata viņi tur pārkāpumu vai nē un ja jā, tad var šo video izmantot kā pierādījumu soda uzlikšanai vai nē. Ja krastā parādās cemmeristi, tad ar viņiem var cīnīties, esmu to darījis un darīšu diezgan asi :), bet no laivas... ir grūti viņiem tikt klāt...

Atbildēts: 9.decembris 2019, 09:49 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager