Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā bbw

Sveiks! Vai vari, lūdzu, padalīties ar informāciju, kā sauc un kur varētu dabūt to ''uzlikteni'', ko uzmauc virsū uz spoles klipša, atmērot copes distanci? Sāku lietot pīto auklu un diezgan bojā tas standarta klipsis, tas pats ir arī ar mono, ir jau bijis, ka dažas sistēmas aiziet nebūtībā tā dēļ.. :)

tātad tavas spoles klipsis griež auklu, diemžēl tā reizēm mēdz būt, mēs pagājušajā sezonā nepalaidām Feeder Concept Turnament spoli tirdzniecībā tikai šī iemesla dēļ, 2 kasetes un uz abām klipša malas asas un apakšā zem klipša arī asums, pārtaisa rūpnīca klipsi ir 2 iespējas, pirmā - tu ņem rupju, resnu, 4dzīslu, pīto auklu (0.25-0,35mm), kādu metru, un kārtīgi nopulē klipša apakšu, parasti asums ir pašā apakšā, reizēm tas līdz . otra iespēja ir klipsēties ar gumiju, man arī ir spoles 3-4, kurām attālumu klipsēju ar gumiju, tam var izmantot vis parastākās kancelejas gumijas, bet jāpiemeklē tādas staipīgākas un izturīgākas\svaigākas, bet var uzsiet mazu gredzentiņu arī no fīdergumijas. atmēri iemetiena attālumu, aiztaisi lociņu, uzkabini gumiju uz klipša, vienu\divas reizes savērp gumiju un uzliec uz kasetes, viss viena gumija tur 1-3 copes reizes, metienā nekad svaiga gumija nav plīsusi, tā ka pamēģini šo klipsēšanās veidu :)

Atbildēts: 9.decembris 2019, 10:09 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/teva-rokdarbi/
09.12.19
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager