Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā careometer

Sveiks!

Šogad pavasarī esmu apņēmies ar pludu paķert raudas(parasti fīderēju vai spinigoju). Kad biju mazs tad atceros, ka man bija vislaik problēmas aizmest pludu tur kur gribētos. Vai tas visticamāk ir dēļ pārāk biezas auklas(bērnībā visam bija viena aukla - spinings, gruntene vai pluds :))?

Mērķis ir paķert raudas nelielā dziļumā, stāvošā ūdenī Daugavas apendicītos. Vai ar Taifun fīderi(3.6m) to varēs normāli izdarīt un cik tievu pamatauklu tādam pasākumam vajadzētu lietot?

ar Taifun fīderīti to varēs darīt gana veiksmīgi, līdz kādam 2,5 -3 m dziļumam varēsi ķert arī ar stacionāru pludiņu, lielākos dziļumso gan tikai slīdošais, fīdera spicei riņķi ir pasmalki, tāpēc tev nāksies iemācīties uzsiet dziļuma regulēšanas mezglus no makšķerauklas vai atbilstoša diega, der arī zobu diegs, tas labi savelkas, tur mezglu un nebojā auklu kā pamatauklu es ieteiktu likt 0,20 m aukly, tā būs pietiekoši tieva lai tu varētu savu 3-5 gramu pludiņu aizmest 20-30 metrus, pietiekoši resna, lai varētu pastīvēties arī ar lielāku zivi, kura noteikti pieķersies :)

Atbildēts: 16.janvāris 2020, 12:40 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager