Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā jork

Sveiks Normund! Gribi panemt jaunu feeder komplektu, spoli velos shimano ultegra 5500, un kadu katu no feeder concept serijas,Vari Ieteikt varbut kadu citu komplektu , vai tas pats bus ari gana labs, Auklu liksu pitu, nakotne velos iegadaties ari deeperi , lai ar to pasu katu varetu mest ieksa ehalotu. Tapec jautajums ari par auklu , kadu diametru likt. Uz doto bridi izmantou salmo diamond feeder test 210 g, aukla stav virsu , ja nemaldos kaut kada 0,25 . Vai tomer auklu uztit nedaudz lielaka diametra , jo tomer noraut to deeperi negribas! Copeju parsvara lielupe.

…. pirmais ko gribās teb atbildēt ir uuuubļin… , nu nevar ar vienu kātu darīt visu... kur tu copē, ja tev vajag kātu ar 200 gramu testu un 0,25 mm pītā????, vai tu domā 0,25 mm mono, tad loģisks jautājums priekš kam tev kāts, kuram Latvijas apstākļos nav pielietojuma :))) un kurš šādu auklu cērt pušu kā diegu... sākam no cita gala :), spoles izvēle ir ļoti ok, konkrētu kātu varēšu ieteikt kad zināšu kur un ko tu ķer un ķersi, plus gribās saprast aptuveno kāta cenu līmeni, par pīto ir tā, ka pašai copei vajadzētu likt 0,12-0,15mm (copes vieta, auklas modelis u.t.t.), to precizēsim, BET es noteikti neieteiktu tev Deeperi mētāt ar šo fīderi un copes auklu, jo zinu jau pārdesmit gadījumus, kad puiki ir vai nu peldē'juši Deeperim pakaļ vai noskatījušies kā tas aizpeld pa straumi. Mans ieteikums ir Deeperim izmantot atsevišķu kātu un pīto auklu ne tievāku par 0,25mm, man pašam stāv 0,33mm pītā, tad ir ok, kā kātu varu ieteikt pameklēt kādu lēto telskopu 3-3,5 m garu ar testu līdz 100+ gramiem, tad līdz metriem 60+ Deeperi varēsi aizmest, es pats izmantoju 3daļīgu stiklaškiedras karpu kātu, met labi :))) tā, ka gaidu no tevis atbildi uz pāris precizējošiem jautājumiem, lai varu ieteikt konkrētu kātu taviems copes apstākļiem un paradumiem

Atbildēts: 22.janvāris 2020, 12:49 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Deeperim jā, labāk tad karpinieku vai to pašu Diamondu,

kātu... nu es gribētu ieteikt Distanci 100-420

pīto... ne resnāku par 0,16mm, tā jau ir resna fīderim :), metiena attālums, grimšana, bura, galu galā tīri izjūtas
22.jan, 16:08
 
Ar doto katu( salmo diamond feeder) un auklu 0,25 mm pito , copeju lielupe, visas baltas zivtinas ( parsvara breksi, raudas un vimbas ). Kaut kur garaza metajas vecs Salmo Diamond CARP katins , tad laikam pratigak bus to izmantot prieks deepera!??

Katam budzets varetu but +/- 150 eur. Pie spoles tad paliksu shimano ultegra 5500. Vienigi , kadu tad auklu tit virsu, un kada vispar ir starpiba vai 0.15 mm pita vai 0.25 mm , saprotu, ka lielaka diametra aukla lenak grimst, bet nu tas jau pa lielam ari viss no manis saprasanas. :)
22.jan, 15:10
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager