Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā pikeman

Sveiki.

Tā kā esat Salmo pārstāvis, vēlējos padalīties ar nepatīkamu atziņu pēc pēdējā Salmo servisa Skandu ielā apmeklējuma, jo nu man vairs nav vēlmes tajā atgriezties.

Sākšu ar to, kāpēc vērsos servisā. Vēlējos veikt ikgadējo apkopīti 4 bezinerces spolēm - izjaukt, pārkstīt mehānismu, izvērtēt un, ja nepieciešams, nomainīt gultņus, ieeļļot.

Kad ierados veikalā tās nodot, man tika uzdots interesants jautājums par to, līdz cik naudām esmu gatavs atdot tās labošanai. Tā kā spoles nebija lētākās un turklāt tām pavisam noteikti lielas vainas nevarēja būt, nodomāju, ka nezinu konkrētu ciparu, bet man galvenais bija tās savest kārtībā nākamajai sezonai. Uz pieņēmēja piedāvājumu 40 eur reaģēju apstiprinoši, zinot iepriekšējo gadu apkopju izmaksas. Galu galā, saņemot spoles atpakaļ, samaksāju tieši tādu summu, līdzi maisiņā kā apstiprinājumu par gultņu nomaiņu, saņemot trīs it kā vai ne it kā sliktus gultņus. Tajā brīdī biju apmierināts, jo pat neiedomājos aptaustīt spoles.

Kad nonācu pie darba galda, lai tītu virsū jaunu auklu, sapratu, ka vienu sezonu knapi pastrādājušai Shimano mikrodžiga spolītei iekšā kaut kas viegli klaudz, kurai likās, ka viss ir lieliski pirms apkopes. Citai spolei čirkstēja lociņš, kad to atvilka, izklausījās pēc smiltīm. Tās tur arī bija pirms apkopes. Bet nodevu spoli ar tādu domu, ka meistars, ja ne atskrūvēs šīs "daudzās" divas skrūvītes un iztīrīs tur, tad vismaz pateiks, ka tādus "sarežģītus" darbus viņš neveic. Paveicu to pats 5 min, protams, atstājot bez atbilstošas eļļas, jo ne katram tā ir pa rokai. Trešo spolīti nododot, dzirdēju komentāru, ka tur visticamāk kaut kas beigts, jo gaita tāda smaga. Atpakaļ saņēmu spoli, kāda tā bija. Ceturtajai pat vairs nepievērsu uzmanību, tikai nosoloties vai nu atrast normālu servisu nākamgad vai tad labāk netērēt naudu un ļaut, lai spole kalpo, cik pati spēj bez apkopes. Jūtos tā, it kā būtu atdevis "meistaram" 40 eur, saņēmis atpakaļ sačakarētu padārgu spoli, pilnīgi neapčamdītas pārējās spoles un zaudējis nedēļas nogali pie ūdeņiem, veltīgi atstājot inventāru tur "atpūsties". Esmu vistiešākajā nozīmē vīlies un apkrāpts, tādas sajūtas.

Jums visu cieņu, turpiniet popularizēt makšķerēsanu Latvijā un veidot raidījumus, novērtēju to.

uhhhh ...bļāviens …. nu tā nedrīkst būt !!!!!! mēs esam nomainījuši spoļu meistaru, esam ieviesuši servisa pieņemšanas anketas, kur klients pats ieraksta vai nodiktē pieņēmējām veicamos darbus, ļoti vēlams tomēr nesteigties un katrai lietai aizpildīt savu anketu, jo darbi un vainas var būt dažādas un servisa meistara un klienta viedoklis kas ir apkope var atšķirties, jo klasiskā apkope ir attaisīt spoli, apskatīties vai nav metāla skaidu, kādā stāvoklī ir galvenie gultņi, ja vajadzīgs, tad veikt iekšējo tīrīšanu un eļļošanu un tādas apkopes, neko nemainot, izmaksas ir +-10 eiro. Summa, par kuru sākumā uzprasīja veikala darbinieks\servisa pieņēmējs ir summa līdz kurai veicamos darbus var ar jums telefoniski nesaskaņot, nezinot situāciju tuvāk, tikai veicot pieņēmumus vadoties no pieredzes pieļauju, ka visas spoles bija nodotas ar vienu pieņemšanas lapu un iespējams, ka jūs teicāt veikt tehnisko apkopi un viss. noteikti NEAIZSTĀVU servisa darbiniekus, ja darbs netika veikts kvalitatīvi, tikai skaidroju situāciju kā var gadīties, jūsu gadījumā lūgums sazināties ar mani pa e pastu - normunds@salmo.lv , sarunāsim kad varat ievest spoles man, ienesīšu tās meistariem un visu, kas darāms izdarīsim PA BRĪVU, plus kā morālo kompensāciju, jo šādas situācijas NEDRĪKST būt, piedāvāju jums izvēlēties jebkuru Salmo vai Lucky John lietu (spole, kāts, mānekļi, auklas)50 eiro vērtībā. visas konflikta situācijas vajag risināt :)))

Atbildēts: 24.februāris 2020, 11:44 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager