Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā sajans

Labdien,

vai lūdzu nevarētu ieteikt makšķerkātu 5-6 m (kurš garums būtu piemērotāks stacionārajam pludam) garumā priekš gaujas (carnikavas -ādažu rajons)+ ezers (kāts domāts pludam). Lielākās zivis ko ar šo kātu vēlētos vilkt - breksis, līnis. Budžets līdz 200 EUR, var arī vairāk ja pa šo cenu nekas labs nav.

:)))) nu nav labai mantai vienmēr jāmaksā dārgi nav :)), ja tici tam ko es saku, tad iebrauc kādā Salmo veikalā un vienkārši paņem rokās Elite River Heavy XF makšķeri, manuprāt ideāla makšķere, pietam 5 un 6niece izjūtās atškirās, man ir abas, biežāk copēju ar 5nieci, jo tā vispār rokās ir kā spalviņa, BET tā nav mīksta pīcka, bet gan ļoti laba upes makšķere, paskaties komentāru zemāk, tur par šo runāju. Ja finanses ļauj un pluds ir dvēselei tuvs, tad paņem abas, varu nedaudz piepulēt cenu :) ņemot divas, un būsi vairāk kā apmierināts, es vēl pirmos paraugus tieši tevis aprakstītajos Gaujas rajonos arī vis vairāk testēju, plus vēl lielajās karūsās, karpiņās ir ļoti ok es nekādi neesmu materiāli ieinteresēts tajā nopirksi tu šo makšķeri vai nē, iesaku to kā copmanis, kurš ir sajūsmā par šiem kātiem :), teiksim tagad pa Ventu vimboju ar 5nieci, sekls, tuvs metiens, Gaujā brekšošu vairāk ar 6nieci, jo metiens tālāks un garāka pludināšana

Atbildēts: 24.februāris 2020, 12:29 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Paldies par informāciju. Tieši to kātu 6m pagājušo piektdien nopirku Juglas asarī. Pasteidzos jo bija nu ļoti liela vēlme pēc iespējas ātrāk iegādāties labu kātu:), to arī ieteica pārdevējs. Apskatīšos 5m, visdrīzāk ņemšu to arī.
24.feb, 14:45
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager