Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā jork

Sveiks Normund! Vai nav pieejami kaut kadi stativi prieks baribas blodas ( fiiderim ) , kuru ir iespejams uzskruvet uz triskaja/tripod?? Lai baribas bloda/trauku,varetu tur uzlikt virsu un ertak butu barotavu piepildit ar baribu. Uz doto bridi ir tripods, bet nu letais pa 20 eur, gribu tam skruvet virsu kaut kadu stativu prieks trauka ( ar baribu ) un atseviski pirkt velvienu prieks makskerkata. Paldies jau ieprieks par atbildi!

uz tripoda skrūvējama barības galda vai bļodas turētāja nav gan, tādi ir pasūtāmi priekš platformas vai fīdera krēsla. man bija tāds trīskājis ar stīpu, teleskopiskas kājas, stīpā 'var ielikt barības spaini un tad regulēt cik augstu vajag, ērta lieta, ja mantas nav jānes pa 300-500 metri :)), bet tur franči visus stiprinājumus bija uztaisījuši tā, ka nācās visu pārlīmēt :))), vienu sezonu staipīju līdzi, pēc tam apnika :), tev vieglāk sarunāt kādā metāla darbnīcā vai servisā sarunāt lai pie metāla stīpas piemetina 3 kājas, tas noteikti būs ātrāk un daudz reiz lētāk kā pirkt, jo... grozi kā gribi pie mums darbnīcās un servisos vēl ir veči, kas māk ar metālu strādāt :)

Atbildēts: 9.marts 2020, 09:50 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
tāds galdiņš ir jā, kā galdiņš ļoti ok, barībai... nu biki pa maz gan :))), vai ļoti slinki jācopē :)))
9.mar, 11:45
 
J anemaldos Salmo ir tāds zaļš, četrstūrains dzīvās ēsmas trauks, kas skrūvējas uz mietiņa vai trīskāja. Iesaku to kā risinājumu. Vienīgā neērtība - regulāri jāpapildina, jo ietilpība būs kādas 10-15 barotavas, atkarībā no barotavas lieluma. Es tā daru, jāsaka pat ir dažas priekšrocības - tam nelielajam barības daudzumam var pielikt klāt kādu garšvielu vai dzīvo ēsmu, neiejaucot to kopējā, lielajā bļodā. Ja nestrādā, tad jaunajai porcijai var mēģināt citu recepti utt. Veiksmi!
9.mar, 10:49
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager