Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā San_francisko

Labvakar. Biju šodien ķert vimbas (Mēmelē) ar septiņgadīgu dēlu. Nomakšķerējot normu, aizdomājos par to, vai es varu nomakšķerēt dubulto normu (10), tā kā arī dēls piedalās makšķerēšanas procesā?

jā, tikai , no likuma puses, zivis būtu jātur atsevišķi, no cilvēcīgās puses nezinu kādam pim...būtu jābūt, lai piekasītos par tādu sīkumu, uz tā fona, ka veči no copas arī pa 200 vimbām dienā stiepj mājās tās vimbu normas vispār ir tāda ļoooti diskutējama tēma, kuru es šogad esmu nolēmis biki pakustināt, lai vismaz saprastu kāpēc 5 nevis 10-15, kas jau būtu loģiskāk jūs esat 2 copmaņi, tātad viss reizinās uz 2, arī copes izdevumi :)))), no pieredzes zinu :)

Atbildēts: 27.aprīlis 2020, 09:58 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Tas pa tām piecām vimbelēm ir pilnīgs murgs!Kas viņa par svēto zivi?Tad jau breksi ar varēja piemēram izdomāt 10kg norma un sačokā ar vairāk nevar būt:D ESTI piem normas nav vimbai....nesaku ka arī LV tā vajag,bet ne jau nu 5...
30.apr, 07:46
 
es gan teiktu, ka tas 5 ir ne ar ko nepamatots skaitlis, kuru tāpat neievēro 85% copmaņu, ja ieplānots ņemt mājās zivis, tad 5 vimbas … ir vispār nekas, bet to zivju patiesībā ir ļooooti daudz, es esmu tikai par to, lai sakārtotu lietas, lai normāliem večiem nebūtu jājūtās kā zagļiem... tikai tāpēc, ka gribās nokūpināt zivis...
27.apr, 12:40
 
Ja tīklinieki liktu mierā šo zivi upēs, tad gan jau kād arī atļautu 10, bet nu pagaidām 1:0 tīklinieku labā. +ronis :)
27.apr, 10:15
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager