Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin

Sveiks Normunda Kungs!

Pirms nedēļas iepirkos Salmo bodē Skandu ielā. Biju dzirdējis, ka pērkot kātu + spoli - žilka nāk kā prezents. Šajā reizē bija vesela čupa ar pribambasiem, ko gribēju iegādāties. Kāts, divas spoles, čehols fīderiem un vēl 3 spices iepriekš iegādātajam Distance. Izvelkot Salmo karti, pārdevējs sašķobījās, un paziņoja, ka tad auklu nedabūšot.

Vai tiešām nevarēja sist to kātu ar spoli uz viena čeka, lai dabonu prezentu, un pārējo uz otra, izmantojot atlaižu karti, lai sanāk visam pārējam pirkumam kāda-nekāda atlaide ? Beigu beigās,atstāju bodē 350 eiro. Gribējās vismaz nelielas sirds drapes! :)

Un vai ir kādas cenu izmaiņas? Aprīlī priekš Distance 80, oriģinālā ( 2 unces) spice maksāja 10 eiro, bet 1-1,5 unces - 5. Šoreiz, čekā skatoties, redzu, ka par visām esmu maksājis 10!

Normund! Nostrostē tos darbiniekus! :)

Neskatoties uz visiem sīkumiem, esmu liels Grabovska piekritējs!

Ar cieņu!

* Ja pirki kātu un spoli, kuriem tajā brīdī nav nekādu lielo atlaižu (klienta karte neskaitās), tad aukla, pēc tavas izvēles pītā vai mono, tev pienākas un to vari dabūt jebkurā laikā, to jau ar veikala puikiem izrunāju, ja atlaides bija kātam vai spolei, tad nekā, bet šoreiz jūtu, ka ir pārdevēja vaina un aukla tev pienākas :)))), izdomā kuru gribi un brauc pakaļ uz Skandu ielu, ja kas, tad mans t. 29224086, labāk rakstīt Watsapā, jo telefonā svešus numurus varu arī nepacelt :)) * Distancēm spices no paša sākuma maksāja un maksā tagad 10 eiro, zinu, ka viens pārdevējs pašā sākumā vieglās spices tirgoja pa 5 eiro..., kļūda novērsta un spicēm tagad ir pareizā cena 10 eiro. * ar veikala puikiem izrunāju par atlaidēm un auklām, tur vairāk situācijas neizprašana bija nekā ļauna nodoma, tāpēc lamāties īsti nav pamata :) * nu paldies par Grabovska piekritēju :), bet Grabovskis un Salmo tomēr ir divas pilnīgi dažādas lietas :))), esmu vienkāršs algots darbinieks, tāpat kā visi citi veikalu darbinieki

Atbildēts: 13.maijs 2020, 09:11 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
nekoķetēju nemaz, vienkārši mēģinu labi darīt savu darbu :)))) - skaidrot, mācīt, un palīdzēt izstrādāt labas lietas
14.mai, 13:34
 
Ne ne! Pasarg Dievs! Auklu jau beigās dabūju! Tur viss ir O.K!
Bet par Grabovskis un Salmo - dažādas lietas, te Tu mazliet koķetē. Kad izvandīju vairākus Rīgas makšķernieku veikalus, tai skaitā divus Salmo motiļa meklējumos, vienā no tiem pārdevējs teica tā : "Mums nemēdz būt." Uz jautājumu : "Kamdēļ tā?", atbilde bija : "Normunds teica - Mums nevajag!" :)))))
Katrā gadījumā, var būt esmu reklāmas upuris, bet abi Distance, gan 80, gan 100 man dikti patīk. Un arī Pilot spoles ir baigi laba manta! Paņēmu gan 5000, 6000.
Super!
Paldies!
13.mai, 20:40
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager