Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā bbw

Sveiks, Normund!

Vēlējos pajautāt, ko Tu domā par brekšu nārstu? Teorētiski tam tagad vajadzētu sākties, taču ar pēdējo gadu ziemām kas varbūt ir mainījies. Saprotu, ka dažādās ūdenstilpnēs ir iespējama nobīde, bet, vidēji runājot, kā Tev šķiet?

Veselību Tev un Tavai ģimenei :)

es domāju, ka lielākā daļa brekšu vēl nav nārstojuši, auksts, ūdens ir 12-14 grādi, citur pat vēl aukstāks, saka, ka Kurzemē un pat kaut kur Daugavā breksis ir iznārstojis, var būt, bet … zinot, ka starp līdaku un brekšu nārstu ir vismaz 2 mēneši paredzu, ka šogad viss notiks stipri vēlāk...., ja nu uznāks solītais siltums, tad pāris nedēļās visi ūdeņi vārīsies, jo daudzas zivis nārstos vienlaicīgi. Es vēl 20.maijā noķēru līdaku ap 2,5-3kg, atdevu kolēģim, a līdaka vēl bija pilna ar ikriem un tas ir seklā ezerā..., katru nedēļu dzird par neiznārstojušām līdakām. Ir gadi, kad daļa zivju neiznārsto, tie parasti ir sačakarētas copes gadi, jo ikri pilni vēderi, zivis "slimo", ikri uzsūcas organismā, barojot zivi, bet... tā viš i tai dabā :)))

Atbildēts: 22.maijs 2020, 09:10 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
sveiki es gauja 16 maija nokeru breksi 2.1kg tas valkas puse sis taisijas uz narstu jo visa galva bija karpaina
22.mai, 22:27
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager