Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā jork

Sveiks Normund, skatijos tavu video youtube, kuru ievietoji 12 augusta , un ieveroju , ka tu nem lidz loti daudz dzivas esmas, baltie,pinki, - lieli apjomi. Jautajums vai tu ta ari vinus turi visu dienu taja karstuma??? Jo, ja es panemu kadus 100 g baltos + sliekas , man vnk pa 5-7 h copes, esma sak mirt nost , paliek nekustiga un daudzi baltie iet boja,tai skaita ari sliekas!

ne vienmēr man līdzi ir tik daudz dzīvo ēsmu, bet vispār jā, labāk es viņus kādam atdodu pēc copes vai ielieku barībā nekā piedzīvoju, ka tārpi beidzās :)), ar balstajiem nav t9ik traki, neturi viņus tiešā saulē un viņi dzīvos ilgi, ja bundžas būs vaļā, bet ar sliekām gan ir nopietni jāuzmanās, tās vasarā ir tik par vārīgas kā motilis, sevišķi ja sliekas glabājas mazajās veikala bundžas siltumā vai saulē, ir pat bijis, kia nopērc labas sliekas, pāris stundas brauc uz copi, sliekas ieliekot busa aizmugurē, kur karstums ir vēl lielāks un sliekas vienkārši izkūst es vienkārši parasti pērku tārpus lielajos iepakojumos, sevišķi jau pinkas un baltos, var būt tāpēc liekās, ka viņu vienmēr ir daudz :), tūlīt karstums beigsies, tad teiksim pinkas, vēlāk rudenī arī sliekas pat mašīnas bāgāžniekā dzīvos pa 3+ mēneši, tikai papildinājumu reizi pa reizei nopērc un viss

Atbildēts: 17.augusts 2020, 16:02 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Manuprāt atslēgsa vārdi ir ''bundžas vaļā''. Esmu novērojis (galvenokārt pēc skaņas), kad pie pārmetiena tie vērtas vaļā plastmasas kastītes. Tas nozīmē, ka tārpi ir slēgtās bundžās un tur vienkārši izsūt. Personīgā pieredze - baltie atvērtā, pietiekami plašā traukā ir dzīvīgāki par dzīvīgu, nekāda saule un karstums tos neapturēs.
18.aug, 13:00
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager