Valdis Holbergs

Valdis Holbergs

Universāls makšķernieks ar milzīgu pieredzi. Makšķernieku biedrībā Daugava Valdis iestājās 1965. gadā. Viņš bija viens no kastinga pionieriem Latvijā. No 1975. gada sporta meistara kandidāts un no 1976. gada sporta meistars kastingā un līdz ar to viņš filigrāni pārvalda gan spiningu, gan mušiņmakšķeri. No pagājušā gadsimta sešdesmitajiem gadiem viņš ir spiningojis līdakas un asarus Babītes, Engures, Dzirnu un citos ezeros, kā arī taimiņus, foreles, alatas, lašus, sapalus, meža vimbas, samus un zandartus Latvijas upēs. Latvijā viņš ir izstaigājis vairāk nekā 170 foreļupes un strautus. Sākot ar 1975. gadu viņš copē zivis ar mušiņmakšķeri. Ārpus Latvijas robežām viņš ir makšķerējis Kolas pussalā, Sibīrijā un citur plašajā Krievzemē, kā arī Norvēģijā, Somijā, Zviedrijā, Igaunijā, Lietuvā.

Atbildes

Jautā jellyfish

Sveiki! Vai Jūs nevarētu pateikt kur Mēmelē pie Bauskas ir lielas līdakas???

Atbild Valdis Holbergs

Mēmelē, ka jebkurā citā upē, noteikti mīt arī lielas līdakas. Pašam man tur ir gadījies noķert 1 līdz 2 kg smagas līdakas, bet esmu redzējis, ka viens makšķernieks, pirms kādiem desmit gadiem, pievarēja sešinieci.

Līdakas upē parasti uzturas aizstraumēs un dziļākos atvaros. Tieši tā pat arī Mēmelē. Vajag sameklēt tādu vietu un tur mētāt.

Atbildēts: 14.maijs 2007, 17:17 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager