Valdis Holbergs

Valdis Holbergs

Universāls makšķernieks ar milzīgu pieredzi. Makšķernieku biedrībā Daugava Valdis iestājās 1965. gadā. Viņš bija viens no kastinga pionieriem Latvijā. No 1975. gada sporta meistara kandidāts un no 1976. gada sporta meistars kastingā un līdz ar to viņš filigrāni pārvalda gan spiningu, gan mušiņmakšķeri. No pagājušā gadsimta sešdesmitajiem gadiem viņš ir spiningojis līdakas un asarus Babītes, Engures, Dzirnu un citos ezeros, kā arī taimiņus, foreles, alatas, lašus, sapalus, meža vimbas, samus un zandartus Latvijas upēs. Latvijā viņš ir izstaigājis vairāk nekā 170 foreļupes un strautus. Sākot ar 1975. gadu viņš copē zivis ar mušiņmakšķeri. Ārpus Latvijas robežām viņš ir makšķerējis Kolas pussalā, Sibīrijā un citur plašajā Krievzemē, kā arī Norvēģijā, Somijā, Zviedrijā, Igaunijā, Lietuvā.

Jautā klavs202

valdi, kur liidakas lietus laikaa parasti uzturas, uz grunts vai kaa??

Neko daudz lietus līdaku dzīvesveidu neietekmē. Lietus laikā parasti ir zems spiediens un tas diez ko līdakām nepatīk, toties ir apmācies un viņas jūtas drošāk.

Atbildēts: 20.decembris 2009, 23:00 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
:D
03.07.11
 
sweiks esmu bijis jaw 4 dienas copet esmu izmeiginajis grunteni spini pludin makskeresanu uz sarkano slieku. un uz dziwo pilnigi neka. :@
05.05.11
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager