Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā Jancux

Sveiks! Kāds ir aptuvenais barības daudzums karpu copē?? Parasti es baroju 2 dienas iepriekš, katru reizi ap 2 kg kukurūzu un 2 kg kaņepi, +2 -3 kg Boilas(boilas uz 3 barošanas reizēm). Kopā 6+6+2 vai 3kg, neskaitot pārējos sīkumus. Vai tas nav par maz? Baroju vakaros, un pirms copes, copes laikā, uzmetu 3-4 raketes katrā spotā un no rīta 3-4 raketes. Sīkzives un brekšu netrūkst, vai nav tā, ka tā barība tiek ļoti ātri nolasīta. Itkā jau par rezultātiem nevaru sūdzēties, bet ir tādas aizdomas, ka tas ir pa maz. Parasti makšķerējam 2 vatā.

barošanas daudzums laikā, kad zivis aktīvi barojas, pamatā ir atkarīgs no zivju daudzuma un zivju lieluma. rēķini, ka 10 karpas var apēst vairāk nekā viena un simts karpas vairāk nekā desmit. Arī lielākas zivis noteikti apēd vairāk nekā mazas. līdz ar to nav un nevar būt viena konkrēta barības daudzuma. tas, ko šajā gadījumā, kad sākotnējā iebarošana strādā un zivis pamazām ķeras, vajadzētu darīt, ir piebarot pa dažām raķetēm pēc katras copes. ne tik daudz balstoties uz pulksteni un laiku, bet gan zivju aktivitāti. ja copes ir, barojam vairāk, ja nav, tad iepauzējam. turklāt, jo copes ir biežāk, jo vairāk barojam pēc katras copes. biežas copes nozīmē to, ka zivju apakšā ir daudz un tās čakli ēd, tādēļ ir arī pastāvīgi jābaro. ir gadījies, ka vienā dienā visi 100 kg barības var aiziet.

Atbildēts: 8.augusts 2019, 18:38 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager