Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā Piedalities

Liels paldies par iepriekšējo atbildi!

Gribēju paturpināt nedaudz. Vai PVA maisiņā ir vērts likt klāt arī baltos vai citus tārpus? Un tad mata galā boilu ar mākslīgajiem krāsainiem tārpiem? Kā arī, vai īsā sesijā vislabāk barot ar vienām boilām, vai tomēr eksperimentēt ar vairākām garšām?

sacesībās dzīvās ēsmas nav atļautas un tāpēc arī ikdienas copē tiek lietotas retāk. bet principā pie iebarojamās barības likt var. es gan domāju, ka kaut kādi asarīši tos tārpeļus ātri uzlasīs vai arī viņi paši aizmuks kur kurais. karpu cope no vimbu copes tomēr atšķiras ar to, ka te viss notiek lēnāk un ilgāk. tāpēc vajadzētu, lai barība ir uz vietas, kad karpa beidzot ir pieākusi. par mākslīgajiem tārpiem - neredzu nevienu priekšrocību. mākslīgās ēsmas kaut cik strādā "method" tipa copē, kas pēc būtības ir līdzīga fīderim.Tas tapēc, ka tur āķis ar ēsmu ir vienā čupā ar iebarojamo barību un karpa nespēj īsti atšķirt, kas tur pēc kā smaržo vai nesmaržo un sūc iekšā visu kopā. par barošanu - noteikti īsā sesijā baro ar dažādām boilām - nepatiks viena, patiks otra. pieradināt karpu pie vienas konkrētas boilas vienas dienas laikā nevar. tam nepieciešamas vismaz 3 dienas. turklāt pavasarī karpas ēd samērā maz, tapēc nekāda pieradināšana vispār nespīd.

Atbildēts: 24.marts 2020, 11:37 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager