Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā Piedalities

Paturpināšu par 2-3 dienu iepriekšēju piebarošanu..

Vai siltākā (12-15grādu ūdens tempr.) laikā piebarot ar Spod mix, respektīvi, ar kukurūzu, kaņepi, peletēm, sasmalcinātām boilām, utt.? Vai tomēr šīs 2-3 dienas pirms copes tikai ar veselām boilām? Un copes dienā sajaukt spod mix (ar samaltām boilām, peletēm) priekš PVA maisiņiem un spomba?

Paldies vēlreiz!

iepriekšējās iebarošanas galvenais mērķis ir "uzsēdināt" karpu uz tavas konkrētās boilas. karpa to pamazām sāks atrast, atzīs par garšīgu un veselīgu esam un čakli ēdīs, pat intensīvi meklēs. Pēc pāris dienām atbraucis uz copi, uzliksi to pašu boilu uz mata un pasākums aizies. tāpēc barot ar jebko citu nav nekādas nozīmes. cita lieta, ka svarīgi ir iebērt tās boilas tur, kur karpas uzturas. pretējā gadījumā rezultāts var nesanākt tik labvēlīgs. man ir bijušas reizes, kad šādu iebarošanu veicu vienā dīķa malā (kur ir silts un pūš iekšā vējš), bet pēc pāris dienām copēju otrā, jo vējš ir mainījies. karpa seko siltam ūdenim un tev ir jāseko karpai. Pēc tam, copes dienā jau var iebarošanā izmantot visas pārējās tevis minētās sastāvdaļas. it sevišķi, ja ir labs laiks un gribas noturēt uz vietas palielāku karpu koncentrāciju.

Atbildēts: 15.aprīlis 2020, 13:28 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager