Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā BAigars

Sveiks. Jautājums par Ilģi. Brauciens pēc nepilnām 2 nedēļām, 84h cope.

Plānots likt uzsvaru uz Renmar produkciju, par cik tur 90% ar to copē.

Būsim divatā, blakus sektoros, tuvāk seklajam galam.

Ja neskaita, ka varam uzrauties uz nārstu, ar ko vēl rēķināties? Dūņas pats par sevi, karpas lielas un gudras, ūdenslīmenis ļoti nokrities.

Plāns sākt ar pāris spombām katrā točkā un uz diviem sektoriem veidot kopā vismaz 4 točkas, vēlāk ar diviem kātiem pārejot uz labāko un vienu atstāt eksperimentiem.

Zigrigs arī ir plānā.

Ir te vispār ko ieteikt? :)))

mēdz būt moška, tādi sīki pretīgi kukaiņi. grūti tai sagatavoties, bet kaut kas jāpadomā. no stratēģijas viedokļa - man nepatīk doma ar diviem kātiem pāriet uz vienu labāko punktu - tas mēdz aizbaidīt zivis. labāk ķert ar vienu kātu nekā neķert ar diviem. trešais - ilgis ļoti nemīl troksni. krastā jābūt maksimāli klusiem. labāk nometni būvēt kaut kur tālāk mežā iekšā, pie krasta pēc iespējas neatrasties un nedauzīt zemi.

Atbildēts: 25.maijs 2020, 10:22 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager