Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā eDZH

Sveiks! Noteikti nedaudz muļķīgs jautājums, bet esmu "svētdienas" makšķernieks un gribas nedaudz uzlabot savas iespējas maksas karpu dīķi labi pavadīt laiku! Jautājumi pāris - ja es makšķerēju ar fīderi, kur lietoju fīdergumiju, baroju konkrētu punktu, pārmetu ik pēc 5min, kā karpu dīķi atšķirsies pieeja? Boilas nelietoju, plānoju izmantot kukurūzu un makaronus. Karpai jau noteikti fīdergumiju nelietot vai ne? Un cik bieži pārmest? Domāju likt ļoti saldu barību, ar zemi nedomāju jaukt. 1 āķis? Cik bieži pārmest? Karpu dīķī ir jēga taustīt grunti un mēģināt atrast kantes, bedres, nelīdzenu grunti? Karpai jau labāk mata sistēmu siet vai ne? Uz tās vērt tos makaronus vai kukurūzu, pareizi?

Paldies jau iepriekš!

Par fīderiem un gumijām neko neapteikšu, tas pie Grabovska aķis viens, kukurūzu un makaronus uz mata likt var, tas nodrošinās, ka karpas varēs arī saudzīgi atlaist. tikai jāparūpējas, lai metienā nekrīt nost. ja iemīca āķi barotavā, tad būs ok. Par vietas izvēli - protams, karpu makšķerēšana pareiza grunts izpēte un vietas izvēle ir puse no uzvaras. dažādi nelīdzenumi karpām patīk, arī cietāki pleķīši starp dūņām, logi vai koridori zālēs utml. Tikai nevajag šausmīgi piesieties pie viena punkta, dažreiz ir jēdzīgāk sākumā atrast pirmo karpu un tad barot to punktu, kur jau ir ķēries.

Atbildēts: 9.jūlijs 2020, 22:37 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Cik bieži ir jāpārmet? Ja gribu jau barot to vienu punktu, kurā esmu noķēris karpu? Ir jēga 10 reizes mest barotavu tajā vietā, lai sabarotu, un tad tikai mest ar āķi?
10.07.20
 
Pārmest gan tik bieži nevajaga,tikai aizbaidi karpas!
10.07.20
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager