Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin

Atbildes

Jautā jeeska

Sveiks, Normund!

salmo veikalos (durbes ielā vai Spicē) ir nopērkami nažu aizsargi Moras 14cm(vidējais izmērs) urbim?

Paldies

Atbild Normunds Grabovskis

Morai vidējais izmērs ir 130 mm, nažu "cepures" diemžēl nav ...

Atbildēts: 9.janvāris 2017, 13:55 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā nesaulens

Sveiks

Varētu pateikt uz kādām krāsas gumijām labāk ķert Daugavā brekšus un zandartus, un pateikt cik garām un kādas firmas?

Paldies jau iepriekš!

Atbild Normunds Grabovskis

:)))) nu speciālo brekšu gumiju laikam tomēr nebūs :)))), brekši reizi pa reizei trāpās uz dažādiem gumijas tārpiem, rotiņiem un pat vobleriem, bet tā mērķtiecīgi brekšus pie mums nespiningo..., vismaz es par to neko nezinu zandartiem ... cik copmaņu, tik viedokļu un es noteikti nebūšu tas kompetentākais šajos jautājumos :))), pats ķeru ar LJ slaidajām ēdmagumijām, uz džiga ir pat ļoti ok, kad sākās dropšota laiks, tad kā kuru reizi, bet .... no manis arī zandartu specialists pašvaks sanāk :))), man tie brekši tuvāki :)

Atbildēts: 9.janvāris 2017, 13:52 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Jautā makskere007

sveiki. veletos iegadatieis salmo elite 100 3.95 fiideriti. gribetu pajautat kadas cenas ir rigas salmo veikalos varbut var dabut kadu atlaidi;) vel tads jautajums so katinu var ari dazreiz izmantot ka pludin makskeri? tur kur zvejoju ir diezgan liels dzilums kadi 5m jautajums tads vai tas dziluma mezgls kas uzsiets uz auklas man labi slides cauri rinkiem itseviski spicitei tadi mazi rinkisi. paldies

Atbild Normunds Grabovskis

kātiņš ļoooti labs, plaukta cena 106 eiro, bet kaut ko runāt varam vienmēr :))), sevišķi jau tāpēc, ka pat reiz ir ziema ārā :))) izmantojot vismaz 5+ gramu pludiņus nekādām problēmām ar iemetienu nevajadzētu būt, auklas mezgli iet cauri riņķiem bez kādām problēmām, fīderī jau arī tiek sieti dāžādi šoklīderi un problēmu nav :), tā, ka izdomā kad brauksi un dod ziņu :), izstāstīšu ko varēšu piedāvāt :), esmu pārliecināts, ka kaut ko jau sarunāsim :)

Atbildēts: 9.janvāris 2017, 13:23 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā dair

Čau, Normund! Šo ceturtdien uz Alūksnes ezera Tu mēģināji makšķerēt... es arī :) bija -17 un superīgs vējš. Kā Tev veicās? Man vairāk sanāca iztestēt jauni iegādāto Norfin Discovery Grey :) pats slēpos aiz salas pretī Jaunsētām - nenozīmīga izmēra zivis ķērās, bet vairāk jau tāda sala ekspedīcija bija...

Atbild Normunds Grabovskis

bija ļoti ok :)))), tikai biki rokas sala vējā :))), zivis lielas nedabūju :)), bet pāris pannas salasīju, visas manas copes atskaites ar bildēm ir redzamas Facebook, tiesa tur rakstu krieviski :))), jo tur runājos ar copmaņiem ļoti daudzās valstīs :)))

Atbildēts: 9.janvāris 2017, 13:18 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Zvirbulis

Sveiks Normund!!!!

Ar fidermakskeresanu nodarbojos jau gadus 15,to laika ir gadijis nokert visvisadas zivtinas..Naku no Bauskas puses bet gadus 10 Dzivoju Aizkraukle...Pagajusa gada neizlaidu nevienu tavu raidijumu :) Tapec velos tev piedavat atbraukt nofilmet kaut kad pavasari vai vasara uz so galu..Esmu testejis copes vietas sakot no Kokneses lidz Ogrei..Vislabak veicas Lielvarde (Lacplesi,pie Andreja Pumpura muzeja),Butu priecigs ja Tu atbrauktu,kas zin varbut veicas ar maktenlabu lomu:) P.S Laimigu 2017.gadu un ne asakas!

Atbild Normunds Grabovskis

super !!! es tikai esmu PAR :))), kad tur sākās cope, tad padod ziņu un sarunāsim kā varam kopīgu copi\filmēšanu uztaisīt

Atbildēts: 6.janvāris 2017, 11:11 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā markovs

Sveiki,driiz gatavojamies braukt uz ezeru zemledus makskeresana, precizaak, mediit liidakas, bet taka neesmu pieredzejis kaa ziema kaut ko nokert, gribeju prasiit vai nevar ieteikt kadu metodi vai ari ko varetu izmantot tiesi prieks liidakam, dzivaas esmas vieta.

Atbild Normunds Grabovskis

balansieri, ziemas vobleri, pat gumijas zivis, variantu ir gana daudz, labs urbis, 100+ āļiņģi un izturība :))), seklajos ūdeņos viss notiek gar zāļu malām, pa dziļumu kantīm, tur tev vienkārši jāuzkāpj līdakai uz galvas un.... nevajag pārspīlēt ar mānekļa lielumu ziemā, ļooooti labi līdakas lasa 4-5cm balansieri un ziemas vobleri, tādi kā Lacky John Mebaru vai Maiko

Atbildēts: 6.janvāris 2017, 11:08 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Rainers123

Šoreiz bez jautājuma, vienkārš gribās pateikt lielu paldies par raidijumiem, ar nepacietību vienmēr gaidu nākamo epizodi! Paldies, lai viss izdodas! :)

Atbild Normunds Grabovskis

:))))) PALDIES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! patiesībā ļoti svarīgi ir reizi pa reizei sapraat, ka tas ko daram kādam ir vajadzīgs :))) Paldies !!!!!!!

Atbildēts: 6.janvāris 2017, 10:57 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Faz

Sveiks!

pošamies te 4 cilvēku bariņš uz Zviedru pusi...

gribētu noskaidrot kur lai nopērk LV tās iebarojamās granulas forelēm? un cik daudz mums uz 4cilvēkiem viņas vajadzētu, ja copēsim 4 dienas...

Paldies!

Atbild Normunds Grabovskis

pēdējās reizes es granulas pirku aiz Spices tajā tirdziņā, tur ir pāris vietas, kur tirgo lopbarību, tur ir arī vajadzīgais foreļu kombikorms, ja ir, tad ņemiet 6mm granulas, tās ir vis universālākās granulas ir maisos pa 25 vai 30 kg, mazāk netirgo, ja jau ar auto braucat, tad labāk lai ir ar rezervi, kas zin, kas tur ar copi būs un cik izies granulas, forelēm nepateikšu, bet sīgām pa dienu pāris kg uz cilvēku iziet, ja baro cītīgi :)

Atbildēts: 4.janvāris 2017, 13:49 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā nesaulens

Sveiks!

Ieraudzīju Salmo mājaslapā vienu akciju, kur bija teikts Pieci iepakojumi tikai par 4.99 eur.

Mans jautājums ir tāds vai var pats izvēlēties tās Lucky john gumijas?

Atbild Normunds Grabovskis

ja par šo akciju, tad nē, tur ir gatavi komplekti pa to cenu

Atbildēts: 4.janvāris 2017, 13:45 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā nesaulens

Labvakar!

Vēlējos uzjautāt vai tagad varētu būt Salmo veikalā, kurš atrodas Piedrujas iela 5A, atlaides Lucky john ēdamajām gumijām?

Atbild Normunds Grabovskis

nekādas lielas akcijas vai izpārdošanas nav, BET.... ja tevi interesē kas vairāk par 1-2 paciņām, tad raksti, visu vienmēr var sakārtot lai visas puses (Tu un Salmo) ir apmierinātas :))

Atbildēts: 4.janvāris 2017, 09:11 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu

Akcijas

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers