Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā eldorado

Sveiks!

Lai 2017.ajā aug i ģimene, i lomi :))))

Domāju par spoli smagajam fīderim Daugavā. Situācija sekojoša: ir pikeris(40g), vidējais(80g) un smagais(150g). 2 spoles - diamond feeder 6(3000izm) un diamond baitfeeder(arī 3000, laikam..). Līdz šim es Daugavā 100gr+barība barotavas metu ar to baitfeeder un tagad domāju- gribas pasaudzēt, likšu pikerim diamond6, vidējam to baitfeederi un smagajam- a ko smagajam varētu nopirkt? Varbūt diamond carp runner 4000-5000 izmēru, mm? Tas "carp" it kā vajadzētu nozīmēt, ka spole "niknāka", lielākai slodzei domāta- derētu Daugavas smagumiem, ko tu par to saki?

Paldies!

varu ieteikt nestrebt karstu un sagaidīt pavasari :),Salmo veikalos būs jaunas fīdera spoles no Salmo, būs Sensas fīdera spoles, būs plašāks Roubi, Daiwa un Shimano spoļu klāsts, varēsi izvēlēties :) smagajam fīderim prasās pēc 5000-6000 izmēra spolēm, pietam ar garo, lielo kaseti, es visu pagājušo gadu testēju Sensas fīdera spoles 4000 un 6000 izmērā, spoles nostrādāja teicami, 6000.izmēra spoles man stāvēja uz tālmešanas kātiem ar testu 100-120 grami, lai arī man pa šam ne īpaši patīk rupji rīki, tomēr jāpiekrīt vien ir, ka jaudīgajiem kātiem prasās lielās spoles tavs minējums, ka vārds KARPA nozīmē lielāku jaudu, nebūs īsti patiess :)), tas vienkārši norāda virzienu, kur šādas spoles mēdz pielietot nesteidzies un atgriežamies pie šī jautājuma tuvāk pavasarim, tad varēšu jau konkrētus mpodeļus un cenas nosaukt

Atbildēts: 3.janvāris 2017, 13:51 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Labs ir, paldies!
Te dpilī divos veikalos viņiem ir Salmo katalogs, pikeri tā arī sūtīju. Nu tad pagaidīsim.
03.01.17
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers