Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā valis1970

Kas tad nu sakaitējies. Gaidu, gaidu raidījumu, kā nav tā nav. Redzu kautkādi aplami teksti par kautkādu valsts nodevību. Vai ta uz Putina vēlēšanāmbiji, ka tiktraki?

gandriz uzminēji :))), biju Maskavā, copes izstādē, plus tam nepūšu patreiz modīgajā stabulē, ka visi krievi ir slikti…, tāpēc slikts esmu es, nu kā ir tā ir, lai es esmu visu nelaimju iemesls Latvijā:))), toties nemeloju pats sev un varu bez droši skatīties acīs saviem draugiem un paziņām daudžas valstīts, ar kuriem sarunājos krieviski

Atbildēts: 30.marts 2024, 02:18 | 4 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Jurciks tiešām pusdauzīts zābaks.
Normi, neņem pierē, ne visi bāleliņi Tev uzgriezuši muguru.
31.mar, 23:04
 
Jurčiks skolā laikam nav sists, vai arī par daudz pardauzīts :DD
30.mar, 15:49
 
jurciks66,ībli,aizej vienreiz nokaries!Baigi pareizais atradies!Nevari laikam samierināties kad N.G. tavu brūti izdrāza vai?
30.mar, 15:25
 
Normund, ar katru savu komentāru tu ne tikai parādi, ka esi nodevējs, bet arī pilnīgi debīls. Nepietiek, ka krievi mūs okupēja un centās iznīcināt (hallo, tikko bija "Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena") un pārkrieviskot, nepietiek, ka krievi divus gadus bombardē Ukrainu, tu šos fašistus sauc par "labiem cilvēkiem" un lietu saukšanu īstajos vārdos par "modi"
30.mar, 09:10
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager