Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā Gatis34

Sveiki!! Šobrīd vēlos iegādāties savam mačkātam spoli- 7030FD Diamond SPEED MACH vai 7730RD Elite MACH. ne vienu, ne otru nevaru atrast nevienā Salmo veikalā un pat interneta veikalos nav pieejamas. Vispār baigi čābīgi ar tām match spolēm šobrīd. Varbūt,ka var kādu no tām pasūtīt veikalā pie Jums? Un vai uz pavasari būs kāda jauna gaidāma šajā cenu kategorijā?

Paldies, jau iepriekš!!

mač, jeb ātrās spoles ir izpirktas, pēc tām nav milzīga pieprasījuma, tāpēc arī veikalos nav pārāk liela piedāvājuma, jo pludiņa copei der praktiski jebkura spole, bet ar match spolēm, izņemot pludiņu, pielietojuma iespējas nav lielas, ja nu kādā foreļu spiningā, bet tur jautājums par izmēriem... uz pavasari abas Salmo spoles, plus viena Sensas match spole, plus Mitchel match spole būs Salmo veikalos, no tevis minētajām Salmo spolēm man es lietoju abas, protams, ka Elite ir kvalitatīvāka, bet tā ir arī dārgāka, bet man pašam nav nekādu iebildumu arī pret Diamondiņu, to man ir vairākas spoles un pa gadiem 5-6 ir nomirusi tikai viena spole, kuru pats nokāvu (vairākas reizes izmērcēju kār'tigi, nesasmērēju spoli, ķēru ar čerkstošu un pats nobeidzu mehānismu), visādi citādi pat ļoti ok spolītes pa to cenu, bet... ja tev vajag vienu, bet labu, tad ņem Eliti un problēmas nezināsi daudzus gadus

Atbildēts: 11.janvāris 2017, 09:11 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers