Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā Peterisst

Sveiki!

Normi vai vari izskaidrot kā pareizi izsvarot Slaidera pludus pareizāk kā izvietot svina skrotis? Jo kā lai izvietotu no 10 metieniem 3 ir sapinušies((. Pāšam patīk zvejot ar mačkātiem ar vagleriem nav problēmu kā šogad rudenī sāku ķert a slaideriem sākās bēdu ieleja.

Pats sienu tā uz pamat auklas 0,25mm (plānāku nelieku jo 2 pludi metiena brīdī aizlidoja :D jau) sienu 2 mezglus priekš dziļuma regulēšanas pēc tam uzveru gumija kembriku tad pludu pataisno un izsvaroju pludu ar 3 lielam skrotīm lai tas iegrimtu gandrīz darba stāvoklī tad plus 1 lai noregulētu antenu ja nesenāk tad vēl vienuļoti mazu ja vajag lai antena būtu 1/3 ārā. Tad sienu dubulto griezulīti un pavada. Visi lielie svini tiek nobīdīti uz augšu attālums no griezuļa ir 1 metrs un viens maza skrots i bišku zemāk kādi 50 cm no griezuļā. podpasoka nav.

Ko darīt?

JĀ, slaideris tik viegli nedodās :))), pats arī ilgi karoju, kamēr tiku daudz maz ar viņu kārtībā, bet... bez viņa arī nevar :), vismaz mačos nē, ja jācopē lielos attālumos vai dziļumos starp pludu un stopējošiem mezgliem labāk likt pērlīti, kura vienkārši neļaus uzslīdēt pludam virs mezgliem, pludiņš metiena brīdī atduras uz sviniem, vai tas ir 1 liels vai 3 mazāki (pēc augumiem salikti) nebūs tik svarīgi, attālums no sviniem līdz griezulim it kā ir ok..., pieļauju, ka daļēji pie vainas ir tas sviniņš, kas ir zem lielajiem sviniem, tur nekādu skroti nevajag man pašam visas pīšanās pamatā bija pludiņa konstrukcija ...., smuks Rive slaideris ar tievu grafīta antenīti, sapirku tādus uzreiz daudz, kad sāku mācīties "slaiderēt" un ... reizēm 9 no 10 metieniem tālākos par 25 m iemetienos sapinās ..., nopi...os sezonu vai pat vairāk līdz beidzos man krievu paziņas ieteica nomainīt slaidera formu, uzliku Sensas slaideri, kuram antena ir no gludas spalvas un... process aizgāja pats no sevis :))), izrādījās, ka maniem Rive pludiem antena ir , kā jau makšķeres spicīte, rievota un iemetienā pilnīgi pietiek, lai šīs rievas veicinātu pīšanos... sāc ar svina noņemšanu no auklas un tad pamēģini nomainīt pluda formu..., tas sākumam :), slaiderim vajag arī kātu ar atbilstošu testu..., bieži vien mīkstie 15-20 gramu testa asie kāti arī ir pavadas apmešanās iemesls

Atbildēts: 11.janvāris 2017, 14:17 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers