Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā zhivs

Interesanti būtu zināt citu tavu sekotāju copes rezultātus sekojot principam barību kārtīgi atjaukt ar zemi, godīgi sakot, man galīgi neveicas, pat šogad - brekšu gadā... Varbūt pie vainas ka nepasaki ka pamatīgi jādod klāt gaļa, kādreiz bija video kur gāja runa pa kādu mazu saujiņu balto, bet konkrēti daudzumi tā īsti nekad netiek pateikti, tikai tagad pēdējā Gaujas MN raidījumā uzpeld ka norma ir 5 iepakojumi slieku un lielā bundža balto, kas protams izskaidro barības maznozīmību tādā gadījumā var barot arī ar tīru zemi un gaļu. Vienīgais apšaubāms tāda veida fīderis kā ekonomiskais tautas copes veids, ja brekšuku pievilināšanai vajag savi 15eur tikai tārpiņiem uz dažu stundu copi. Vai nevajadzētu tomēr fīderēt ar praktiski tīru barību bez zemes parastajā copē, atstājot sportistiem "taupību" atjaucot ar zemi, bet likšanu kilogramu gaļas klāt?

:))) mjaaa, tici vai netici, man noteikti nevajag lai tu liktu zemi klāt pie barības :)), ja tev tas nestrādā, tad neliec, priekš kam dari to, kas tev nesanāk :) es gan teikšu tā, ka tava problēma ir kaut kur citur..., vietā, inventārā, attieksmē..., veči ķer un ļoti labi ķer un zeme nevienam netraucē bet gaļu brekšu barībā jāliek klāt tik un tā, ir reizes, kad tas nav vajadzīgs, breksis ir aktīvs un viss notiekās, bet vismaz pusē gadījumu tas tārpu bišķis tomēr copi uzlabo, pietam .... liels tārpu daudzums atkla dod pretēju efektu, zivis pārstāj tos ēst pietam... es nekad nekur neesmu mācījis, kā maksimāli maz ieguldot maksimāli daudz paņemt no ūdens, es rādu un mācu kā var ķert, lai gūtu gan foršas emocijas gan arī kādu gardu zivi, izskatās, ka mēs ar tevi runājam par dāžādiem fīderiem un dažādām copēm :)))

Atbildēts: 12.oktobris 2018, 09:49 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Poļiem varbūt ir varianti ar ietilpīgākiem slieku iepakojumiem kā mušu kāpuriem Salmo veikalos? Tas noteikti būtu izdevīgāk...
12.10.18
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers