Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā careometer

Jautājums par fīderi. Es tāds makšķernieks vienkāršais, copēju pāris sezonas. Lietoju 0.14mm pīto, bet dēļ stresa un vēl nezinkā bieži aprauju barotavas metienā un brekši dilst nost. Zinu, ka var copēt ar šoklīderi un feeder-gum, bet man vienkārši negribās siet un negribās, lai kautkas pinās. :))

Vai pāriešana uz mono auklu kautcik risinātu problēmas ar brekšu nodilšanu un apraušanu iemetienā? Izmantoju vai nu pretsavērpēja trubiņu vai arī stoperīšu sistēmu. Un vai Daugavā maz der monofilā, bura nebūs par lielu?

:)))) tad tu esi tāds ietiepīgs ēzelis :)))), ja nedribi uzsiet gumiju :))), pinās mazāk, brekši nedilst :))), gan jau ka kāts arī ir paciets, tad man tā sajūta ar brekšiem ir dikti pazīstama :))) pilnīgi droši pārej uz mono auklu, 0,27-0,30mm, BET skrutku-pīni-bizi tev vajadzēs iemācīties uzpīt, problēmu nekādu, ja tavi metieni ir +- līdz metriem 50-60, es pats vasarā ļoti daudz brekšus copēju ar mono auklu, zivis nedilst, klusāka un izjūtās daudz stabilāka, sīkzivīm jā, pītā būs visos rādītājos jūtīgāka u.t.t., bet breksim, karpai u.c. lielām zivīm mono ir ļoti ok

Atbildēts: 17.janvāris 2020, 09:24 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Bus ok ar mono, nu ja 120+ grami, tad liec 0,30mm un elpo mierigi :)))
18.jan, 02:34
 
mono 0.28 turēs 120+ barotavu 30~50metriem? Jeb tomēr kaut kāds šoks būs jāsien?(turklāt, lielāku diametru vairāk straume vilks
17.jan, 12:44
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager