Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Jautā Gribulis

Sveicināts. Gribētos tavu komentāru par tviča izpratni amerikāņu gaumē. Man rokās nonācis kātiņš Fenwick HMG 7/32 MH TWICH. Garums- 7 pēdas 6 collas(2.31m.)- pēc mūsu izpratnes galīgi garām tvičam! Man ir pielietojums šim kātam, bet gribētos saprast amerikāņu viedokli.

Sveiks Jā, mēs īsti netvičojam ar tik "gariem" spiningiem. Zinu ka daudzi pērk zem 2m atzīmes kātus. Nevaru teikt vai tas ir pareizi vai nē. Pašam liekas ka 7 pēdas (2.13m) ir optimāls garums tviča spiningam. Bet tāpat es tvičoju ar 7`8 spiningu, tīri universāluma dēļ, lai laivā nebūtu jāņem 4-5 kāti. Konkrēti amerikāņu viedokli es nevaru pateikt, jo neesmu amerikānis :) Ja pašam ir ērti tvičot, tad kāpēc to nedarīt. Nevajag ielikties kaut kādos rāmjos :)

Atbildēts: 30.oktobris 2019, 10:22 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager