Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Jautā hecs7

Sveiks, par cik esmu nolēmis pāriet uz kastinga kātu arī mazajiem dzerkiem, l 15-40 grami, kas šinī gadījuma būtu normāls mults ar ko varētu pastrādāt, un kurš nesagādātu man uzreiz vilšanos par multu spolēm...

kats Maj.Cr 213, 10-40 gr.

Sveiks Es ņemtu Shimano Tranx. Lai arī tā nav īsti budžeta spole, bet lielākiem svariem spole ir ļoti laba. Vilšanās noteikti nebūs. Te varētu būt runa par izmēru 201 vai 301, es gan paliktu tīri pie 301. Šo multu tāpat var izmantot lielajiem mānekļiem, bez problēmām. No lētākiem, ir SLX XT, bet tas ir vēl svaigs modelis, līdz ar ko nav skaidrs par to, cik liela izturība spolei būs.

Atbildēts: 19.februāris 2020, 10:31 | 4 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Viss atkarīgs no paša sajūtam un konfigurācijas - tas par ērtību. Var ņemt 201 izmēru, jaudas ziņā pavilks šo diapazonu. Es ņemtu 301 tīri dēļ tā, lai varētu izmantot arī lielākiem svariem, būtu rezerve!
19.feb, 13:19
 
301 Tranx nav tomēr nedaudz "overkill" pie šādiem svariem? Svara starpība ar 100 Tatulu - 130g, max svaru - 40g pēdējai būtu jāpavelk mierīgi. Rokā arī Tatula varētu būt ērtāka mazākā izmēra dēļ.
19.feb, 12:18
 
Jā Tatula arī ir variants, bet ja salīdzina ar Tranx, tad jaudīgāks būs pēdējais. Turklāt cenu atšķirība nav milzīga!
19.feb, 11:25
 
Tatulas vairs nekotējas?
19.feb, 11:09
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager