Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Jautā IvarsT

Sveiks.

Nepieciešama konsultācija.

Meklēju atbilstošu multu šim kātam - Evergreen Orion OCSC-71H+ Black Rose, tests 7-84g. Izmantot paredzēts pārsvarā ar swimbaitiem (35-70g), gumijām (30-60g) + kādreiz pamētat arī kādu vieglāku vobleru vai gumiju.

Esmu noskatījis SLP Ryoga (1016), DAIWA 2018 CATALINA TW un Calcutta Conquest DC 101 (2020).

Līdz šim kātam ar līdzīgu testu izmatoju Daiwa Prorex TW 100 SV, diemžēl smagajam galam

tā nav gluži piemērota!

Kuru no šīm spolēm Tu ieteiktu? Vai varbūt ir kāda atbilstošāka, kuru ieteiktu šim svaru diapazonam?

Sveiks Lielisks spinings! Orion ir riktīgi laba sērija Evergreen sanākusi! Multu ziņā, šādiem testiem, 3 Oz, es ņemtu apaļos, muciņas tipa multus. Jau pieminētā Ryoga (ar SLP tūningu vai bez) vai Calcutta Conquest. Ryoga gadījumā lielas atšķirības korpusos starp 1016 un 1520 nav, tikai pirmajai ir seklāka kasete. 1520 varēs uztīt nedaudz vairāk auklas, kas ir svarīgi pie lieliem mānekļiem. CC gadījumā, it sevišķi ja ņemam DC versiju, es ņemtu 200. izmēru. Šiem multiem auklas kasetes ietilpība arī ir salīdzinoši maza. No zemprofiliem, es skatītos uz Daiwa Z2020 Black Ltd. 2012. gada Shimano Antares ir lielisks mults šādām vajadzībām. To var lietotu Japānas izsolēs dabūt, par salīdzinoši normālām cenām. Protams, vislabāk būtu kādu no šiem piemērīt, lai saprastu, kurš ieguļas rokās, kurš ne. Ja ir interese, raksti privāti!

Atbildēts: 2.jūnijs 2021, 15:04 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Ja izmanto līdz ~0.31 mm tad jā, pietiekami! Vieglākiem Z der, vismaz vecais derēja :) Protams, tas nav viņam pamata pielietojums, bet ja vajag tad var!
2.jūn, 15:57
 
Paldies par atbildi.

Daiwa Z2020 Black Ltd ir ļoti labs mults, izmantoju to patreiz ar Millerods BeastFreak kātu, lielākām gumijām.
Neēsmu pārliecināts vai Z derēs vieglakiem mānekļiem... Jāpatestē!
Iespējams, ka palikšu pie SLP Ryoga 1016... Ar kasetes ietilpību pītajai auklai 0.31 - 100m vai 0.28 vajadzētu pietikt!
2.jūn, 15:55
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager