Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Jautā veersits

Sveiks, šodien tvičoju un iemetot vobleri (nepaspēju pat ietīt/uzraut) paņēma laba līdaka (protams, ka aizgāja), reāli kāda sekunde pagāja kopš vobleris atsitās pret ūdeni. Tā bieži gadās? Vai tas viņai ir kāds reflekss vai arī viņa to uzskata par barību?

Sveiks Grūti teikt vai bieži, bet gadās. Vienkārši iemeti ļoti precīzi pie pašas plēsoņas, un attiecīgi viņa noreaģēja uz plunkšķi un uzbruka. Līdakas bieži uzbrūk, un medī, tieši šādā veidā, kad ēsmas zivtiņas šaudās uz visām pusēm. Attiecīgi Tavs vobleris arī līdzīgi uzvedās, un plēsoņa bija agresīva. Tvičā vienmēr ir no svara, lai aukla nepaliek brīva, respektīvi, lai ir nostiepta, jo līdakas cope var būt jebkurā brīdī, un negaidot!

Atbildēts: 17.jūnijs 2021, 08:13 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Gadās ļoti bieži! Sajūta, ka būtu iemetis mutē!
17.jūn, 10:34
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager