Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Jautā maris77

Sveiks!

Varbūt ieteiksi kādu modeli asaru spiningam atvadai,dropam un jigam? Mānekļi 2' - 3,5 colām. Copēt plānots daudzās vietās, bet skarbākā vide būtu Rīgas centrs, Daugava. Budžets 150-200eur

Sveiks Viens variants - Zetrix Avalanche ZAS-782ML. Universāls spinings, varēsi visu izdarīt ko vēlies. Favorite Creed CRD 762ML, arī līdzīga tipāža, tomēr nedaudz asāks, pēc blankas uzbūves. Jau ar klasi augstāku blanku būs SKYLINE SKYA-762ML. Noteikti gan ieteiktu aiziet uz veikalu un pašam pataustīt spiningus, jo kas vienam liekas piemērots, konkrētam stilam, citam ne :)

Atbildēts: 30.novembris 2021, 08:48 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Ok, tad ilgtermiņā jādomā par diviem garumiem.
02.12.21
 
Jā, 8+ pēdu spiningiem metiena attālums ir lielāks. No krasta to noteikti jutīsi. Tiesa arī attiecīgi blanka paliek cietāka
02.12.21
 
Kā ir ar garākām Skyline versijām salīdzinot ar 762ML pret 862ML. Metiena attālums krietni mainās? Jo doma arī no krasta pastrādāt šad un tad.
01.12.21
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager