Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā evalds30

kur tadus katinus sogad jau var nopirkt? pasam taisit-ka sak rokas ne no tas vitas aug;(

saprotu ka tas nau diezko leti,bet par labu kvalitativu lietu ir verts maksat. un kadas firmas katini tie ir? ka nenoperk neriktigo

Rīgā esot ST.CROIX makšķerītes, man arī viena tāda ir iedāvināta, Salmo būs pat nedaudz smalkāka, diemžēl nepateikšu kur ir tās makšķerītes, veči zināja teikt kurā bodē ir

Atbildēts: 21.janvāris 2013, 15:04 | 5 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
st.croix arii ziemas ir(vismaz bija) jig@jerk matisa 66.
21.01.13
 
Šeit tā īsti nav ko ārzemniekiem ķert, ja nu laši un vimbas, pārējo zivju tur ir vairāk un krietni lielākas ..... .
21.01.13
 
Es varbūt ne par šo tēmu. Ienāca prātā doma, kad lasīju par tīkliem un murdiem Lielupē, Buļļupē un citur, ka makšķerniekiem varbūt Valdībai vajadzētu sākt borēt, ka šī tīklu zvejniecība ir ierobežojama, bet, savukārt popularizējama ir tieši makšķerēšana visādos veidos, un tieši viesmakšķerēšana, kā to dara zviedri, somi radot tieši pašu un ārzemju makšķerētājiem vislabvēlīgākos nosacījumus savas naudas atstāšanai šajās valstīs. Kas Latvijā liedz rīkoties tieši tāpat? Tikai tad gan jāierobežo šī zivju smelšana ar tīkliem, murdiem, ieskaitot pat zemmērus. Varbūt šī doma kaut kur der?
21.01.13
 
paldies;)
21.01.13
 
Paskati ss.lv. Tur ir piedāvājumā ziemas St. Croix.
21.01.13
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager