Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā Baitcastergu

Labdien, ko jūs domājat par jūsu apkaunojošajām montāžām "YOUTUBE"?

nedomāju, ka tu kaut kas ir tik ļoti slikti :), ja runa ir par latviešu valodā esošajiem raidījumiem, tad televīziju viss apmierina, šis pats puisis montē visus manu raidījumus pēdējos gadus 4-5 un puisis ir sava aroda profesionālis, patiesībā visu šo gadu laikā iebildumu par montāžas kvalitāti nav bijis arī no jums, skatītājiem... man katru gadu ir 100 līdz 120 dažādu TV un Yotube raidījumu Latvijā, Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Yotube un pusi filmē un montē šis puisi un es viņa darba spējas un profesionalitāti vērtēju ļoti augstu "apkaunojošās montāžas"... skan gana skaļi, lai tu varētu paskaidrot ko un kā viņas apkauno :), ja ir ko teikt saki, ja par lietu, tad noteikti uzklausīsim un ņemsoim vērā, ja vienkārši liekās, ka esi gudrāks par visiem... tad droši vari izmantot ģeniālu izgudrojumu - izslēgšanas pogu, izslēdz vai pārslēdz kompi un nebojā sev garastāvokli...

Atbildēts: 28.oktobris 2019, 10:27 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Domāju, ka jautājums bija par pēdējā laikā redzamajiem īsajiem video, aptuveni 3 minūšu mikslis no dažādiem raidījumiem. Tiem, pilnīgi noteikti, nav nekādas saistības ar Normundu.
https://www.youtube.com/channel/UCZJ7GTmeVhcJ4v3g7Fm_Xvg
28.10.19
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager