Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā Kronbergs

Labs diena!

Nu ir tā! Īsā leģenda. Esmu trīs dēlu papus, kas dzīvo pie viena no lielākajiem Zviedrijas ezeriem pieStockholmā. Ir laiva, spinings, pludiņmakšķe. Vecākie puiki sāk izrādīt pastiprinātu interesi par copi. Līdakas, asari, raudas, kāc breksēns nāk ārā ar nepiepūloties. Pats esmu svētdienas iesācējs copē! Ir forši, bet saskatoties “makšķernieka noslēpumus”, saproti, ka var foršāk! Ir ezerā zandarts, noķēris neesmu. Inventārs, nu maigi izsakoties, pieticīgs. Mana doma ir iegādāties un izmēģināt ar puikām jaunas lietas. Fīderi, džigu un dropšotu!

Jautājums

Vai var lūgt palīdzību inventāra iegādei?

Esmu pabijis makšķernieku veikalos, te uz vietas, man nepatika. Rados Latvijā man copmaņu nav. Esmu salmo.lv piekrāmējies grozu uz 800€, pieļauju, ka ir par smagu, jo ir divi zemūdens akmeņi, algas diena un sieva..... Ja būtu tāda iespēja parevidēt to iepirkumu grozu un varbūt parekomendēt ko labāk vai ko nevajag( lietussargu jau kancelēju)

Nu tā īsumā, paldies! Andis

Visu var izdarīt bez problēmām, sūti savas vēlmes, saprašanu :) un iespējas man uz normunds@salmo.lv, izrunāsim visus par un pret un nokomplektēsim tevi kā vajag, nesolu, ka atbildēšu uzreiz, jo cenšos savu darba\dzīves ritmu uzturēt tādu saspringtu :), bet noteikti atbildēšu un bez personīgas ieinteresētības :))) palīdzēšu :)

Atbildēts: 22.janvāris 2020, 12:30 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Paldies, sarunāts! un bez steigas! )))))
22.jan, 17:16
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager