Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā Raudivs

Sveiks! Ar steigu tuvojas vimbu laiks un sāk interesēt vimbu kāti. Kādus kātus/modeļus/garumus/testus Jūs ieteiktu(gruntsmakšķerei/fīderim un pludiņmakšķerei) ir doma iepirkt pa vienam- interesē lētie un kautcik jēdzīgi kāti- makšķerēšu vairāk Abavas upē.

nopirkt tirgū bezvārda kātus tev noteikti būs lētāk, un ne viss tirgū ir slikts, veikalā tirgotajām lietām, kurām virsū ir firmas nosaukums daļa cenas ir tieši par garantiju, ka ja gadījumā kaut kas notiks tieši ražotāja vainas dēļ, tad tev vienmēr ir iespēja griezties pie ražotāja un samainīt bojāto, jo pat vis lētākajiem kātiem, kuriem ir virsū kāda uzņēmuma vārds ir jāstrādā, nevis jālūzt..., tāpēc veikalos prece ir dārgāka kā tirgū. varēšu tev kaut ko konkrētu piedāvāt, ja tu man iedosi vismaz kaut kādu summu, kurā gribi iekļauties ar visu pirkumu kopā un biki precizē tu gribi tikai kātus vai komplektus kāts+spole, atgādinu, ka pērkot kātu un spoli Salmo veikalos auklu tu saņem dāvānā, ja komplekts līdz 50 eiro, tad monofilā aukla, ja virs 50, tad pēc pircēja izvēles mono vai pītā.

Atbildēts: 18.februāris 2021, 10:32 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Līdz 50e par vienu komplektu būtu forši.
18.feb, 15:10
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager