Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā andreiko

No trim maniem kaujas fīderiem divi ir Concept Distance 80 (3,9 un 4,2 m), trešais Matrix Legend. Bēda ir tajā faktorā, ka ar laiku lūzt pat vislabākā fīderspicīte (it sevišķi, ja to drusku pārslogo), Pagājušājā nedēļā biju iebraucis Daugavgrīvas Salmucī. Nopirku visu, kas nepieciešams, pie reizes gribēju jaunas spices Distancēm iegādāties. Jaunuve letes aizgaldā diezgan vīpsnīgi attrauca :"Brauciet uz Skandu ielu, pie mums nav, fīderspices ir tikai tur - Skandu ielā."

Jautāju: "Kāpēc???"'

"Tāpēc, ka tur ir darbnīca. Un jums vispār jāsaka - paldies, ka vispār spices ir un ir nopērkamas!"

Nu jau dusmīgi smīkņāju es: "Vai tad spices ražo Salmo darbnīcā? Un par ko paldies, par to, ka jūs pārdodat savu produkciju, mēs pērkam un jūs gūstat no darījuma peļņu?"

"Nē, jums jābūt patiecīgiem, ka vispār spices ir!"

Nu tāds, lūk, dialogs. Saulē aptrakušus sievišķus ļečīt nav mans sirds aicinājums, lai tā fida brien

biezās dillēs. Normund, paskaidro, lūdzu, saprotamā mēlē - kāpēc fīdera spices tiek pārdotas tikai Skrandu ielā? Tāpēc, ka tur ir darbnīca? Vai tiešām jums ir pārliecība, ka vajadzīgs zeltroku maistars, kas nomainīs man fīderiem spicītes? Ka manas spējas šim pasākumam nav pietiekoši advancētas? Un kāpēc pēc tām vella spicēm (laikam 13 eur gabalā) man jākratās uz Imantu, nevis tās ir brīvi nopērkamas JEBKURĀ Salmo bodē???

Salmo un Feeder Concept ar esošajiem un bijušajiem fīderiem kopā sanāk ap 100 dažādu diametru un cietību spices, kuras grozi kā gribi ir tomēr rezerves daļas, un vienkārši fiziski nav iespējams visas spices turēt visos veikalos, pietam līdz šim spices nāca iepakojumos pa 5-10 gb un ir daudz preču artilulu, kuri gada laikā pārdodas 2-3-5-10 gb, ja tādus turēt katrā veikalā, tad spices jāiepērk daudzumos, kas tirgosies 10 gadus :). Tieši tādēļ nolēmām, ka visu fīderu spices būs vienā vietā, tur, kur ir arī visas citas un citu kātu rezerves daļas, ap 1000 artikulu skaitās servisa noliktavā, bija plāns un sākām to realizēt, ka FC fīderiem spices nāks individuālā iepakojumā un vismaz Distancēm (jo tām visām ir viena diametra spices) populārākās spices -1-1,5 un 2 OZ turēsim veikalos, BET covids ar visām aktivitētēm Ķīnā, kad mēnešiem nestrādāja visa rūpniecība un šī gada vispasaules problēmas ar transportu no Austrumiem ieviesa savas korekcijas VISĀS nozarēs, arī mūsu, kaut ko saņēmām, kaut ko vispār nē, kaut ko, kam jābūt bija martā saņemsim augustā u.t.t. īsos vārdos tā :) .... bet par to saulē uzkarsušo meiteni .... iespējams, ka biji pie viņas pēdējās dienās pirms viņas atvaļinājuma vai "kritskajās" dienās :))), jo patirsībā meitene ir ļoti atbildīga un parasti neatļaujas neko lieku sarunās ar pircējiem :)

Atbildēts: 7.jūlijs 2021, 09:36 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
1-2km starp veikaliem - par to jataisa traģēdija?wtf cilvēki.
8.jūl, 12:26
 
Paldies, nu vismaz īsta un saprātīga atbilde!
7.jūl, 11:09
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager