Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā Rokijs

Labdien.visulaiku tik fīderēju un spiningoju,bet baigi sagribējās pameditēt ar pludiņu,kādu ieroci ieteiksiet.copēšu ezerā kur ir pliči ap 400-800gr arī lielāki,bet lai arī makšķere noder citiem ūdeņiem Salacai vai Lielupei.pašam liekas ka varētu derēt Salmo Elite RIVER HEAVY XF 5m.tad arī kāds pludiņš jāiepērk cik apmēram.gr ezeram un upei vai makšķeres tests 10-40gr. ezeram derēs,nebūs par jaudīgu.īsāk sākot pāris reizes uz ezeru uz Salacu raudas un pličus paķert varbūt vimbu,līni izsēdēt.paldies.

Šī ir ļoooooti laba makšķere, ja tu prasītu par 6m, tad es teiktu, ka tā ir pa jaudīgu ezeram, bet 5 m, lai arī tests ir līdzīgs, ir viegliņa un jūtīga, ļoti feina, patiks 100%, tik varu pačukstēt, ka makšķeru nav vairs daudz palicis noliktavā ezeram pludu vajadzēs ap 3-5 grami, atkarībā no dziļuma, metiena attāluma un laika apstākļiem, ja gribi īsto meditāciju un ar domu par breksi-līni, tad ņem garos, vaglerveidīgos pludus, forši, kad garo antenu zivs ceļ no ūdens ^)))), upei... tur biki sarežģītāk, Salacā raudai un breksēniem parasti izmantoju 4-6, retāk 8 grami pludus, Ventā vimbai mazāk par 8 reti, bieši 10-12-14gr, un noteikti upei pludus kas stiprinās pie auklas vairākās vietās, jo upē vairāk jākontrolē ēsmas peldēšana un garie ezera pludiņi tur neder

Atbildēts: 29.jūlijs 2021, 09:54 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager