Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā FishMV

Sveiks!
Man uz nākošo gadu palikušas vairākas (10-15) pakas barības. Vai pa ziemu šķūnītī (grauzēju nav) nekas tai nenotiks no ziemas augstuma -20-25 grādi ? Brības pakas saliktas RIMI lielajā maisā un vēl koka kastē.
Kāds secinājums pēc copes ar Flagman 17" mačkātu? Kaut kad gribēju sev nopirkt Ok Copes veikalā, bet viens no zēniem veikalā taica ka tāds pārāk lokans, mīksts.
Kad strādāji Salmo, cik saprotu tev bija teikšana vien otra kāta ražošanā, kādam tam jābūt. Vai nav plānos kaut ko labu, smalku uzražot, zem citas firmas ar savu parakstu ?

  • barībām pilnīgi nekas nenotiks
  • Flagman garais mačkāts ir pamīksts, biju copē ar to 1 reizi, zivis ķērās pasmalkas un īsti nevarēju saprast kā viņš strādās uz zivi ap kilo un +, bet nu pamīksts ir, raudai un baltajiem sapaliem bija ļoti ok, māc šaubas par breksi un vimbu, pabraukāšu vēl ar viņu karūsās šosezon un tad jau pamazām saprašana veidosies, jo ir kāti, kuriem tas nosacītais mīkstums vienā brīdī neturpinās, bet zivīti sien labi, ir kāti, kuri turpina liekties līdz rokturiem, nu tad būs man tīri sīkzivju kāts, jātestē un tad manīs :)
  • tīri teorētiski tāda iespēja būs, bet ir jābeidzās karam u.t.t., es tikai pamazām sāku braukt iekšā Flagman sortimentā, dārgā gala bolonēzes, ap 200 eiro, ir ļoooti ok, tikko bija pasūtījums kolēģim, sev paņēmu 6m bezriņķenīti no vidējā gala, arī ļoti ok, pagaidām visādas aukliņas u.c. s\ikumus ziemai un spiningam savedām, lai nāk pavasaris, tad arī sāksim nopietnāk strādāt

Atbildēts: 17.oktobris 2022, 16:27 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Apskatīt pagaidām laikam nekur, pagaidi līdz +- februārim -martam, ap Jauno gadu vērsies jauns veikals\interneta veikals, kur arī Flagman lietas būs ļoti labi pārstāvētas, būs uz vietas arī šie mači, cenu sakārtosim :))). Ja nu ļoti gribas ātrāk, tad varu iedot uz dienu savējo testam, man pašam mīkstas pātagas patīk, bet 100% pārliecības, ka šis mačs derēs lielas straumes vimbām pagaidām nav, šonedēļ mači, tad nākošnedēļ patestēšu to uz karūsām un breksēniem :))))
20.10.22
 
Man ar interesētu tas Flagman mačs, kur to varētu apskatīt Rīgā? Pie mums zivis virs kg nu nav biežs viesis uz āķa, un vimbas jau ar tādas ap 500-700 ir parasti. Pašlaik ir Salmo tas pēdējais 4.5m 15gr, man patīk bet kāts tak vienmēr pa īsu.
18.10.22
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager