Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā Emils_Morozs

Sveiks, meistar!
Varbūt zini, vai Latvijā var dabūt spicīšu komplektu feederim "team salmo dominant feeder 80"? Feederis tika iegādāts pirms dažiem gadiem, tagad skatos Salmo internetveikala tur nemaz vairs nav tadu modeļu feederiem, tādus vairs neražo? Paldies jau iepriekš :) Ne asakas, ar raidījumiem un youtube tā tik turpināt !

Šis jautājums gan teb būtu jāuzdod Salmo, jo es īsti vairs neesmu tiesīgs komentēt viņus un nezinu kas notiek uzņēmumā, negribu sameloties :), bet cik atceros, tad Dominant vispār tika uzražoti 1 vai 2 gadus tikai, man pašam ir 2 kāti 40 un 60 gramīgi un tādiem testiem tie ir ideāli kāti, bet tajā brīdī Dominant netrāpīja cenā , bija vēl 50 Tournamenti arī un Dominants neaizgāja nevienā valstī, tikai pēc gadiem tos saprata sportisti visās valstīs un sāka prasīt , bet… ne tādos daudzumos, lai Dominants atdzimtu.

Tev pareizākais būtu aizbraukt uz Salmo servisu ar posmu kurā liek spicīti, servisā vēl varētu būt pat kādas oriģinālās Dominanta spicītes, ja nemaldos, tad kaut kādas Tournamenta spices arī derēja, jo es sev kātos kaut kādas esmu sabāzis :))), zvanot uz veikalsu\servisu nepalīdzēs, vajag posmu un tad viņi tur piemeklēs no visa kas ir, bet ir spiču tur ļoti daudz

Atbildēts: 10.janvāris 2023, 09:17 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
tu esi pedants :)))
12.01.23
 
Spicēm svarīgs ne tikai diametrs, lai drētu, bet arī rinķu izvietojums. Citādi ja piemeklētās spices pirmais riķis būs tālāk no fīdera kāta riņķa pie savienojuma, spicei lielāka iespēja salūzt, dažreiz arī kāta posmu aiz spices.
Es parasti cik esmu pielietojis citu kātu, citu ražotāju spices, vienmēr to piemeklēju lai cietība +/- daži % būtu tāda pati, ja neatbilst riņķu solis, tos pārlīmēju kā bija orģinālai spicei, un viss strādā perfekti.
10.01.23
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager