Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā dzerve1955

Tas bij vairāk parto,Tu tagad strādā citā kompānijā ar citu asortimentu.Gribetos ja iesaki aķus kamatsu ar pavadinu,kur var pirkt.Arī pārējo:pludiņus,labus sviniņus un ttk.Internetā ir,aibrauc,veikalā nava.Vel es pacentīšos būt uz Tavu pludiņa apmācību, tad arī vairāk un konkretāk.Ar cieņu Voldemārs.

Ja būsi uz manu pludiņmakšķerēšanas semināru 16.03., tad visu izstāstīšu un dažus “iepirkšanās knifus” ieteikšu :)))), bet par pašu jautājumu jā, uzņēmums, kurā strādāju paplašinās, viss briest, uz aprīļa otru pusi nobriedīs :))) un pamazām izveidosies labs veikals, bet … šeit esmu es :)))) nevis uzņēmums :)))

Atbildēts: 2.marts 2023, 12:20 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Semināri notiek klātienē, ceturtdienu vakaros, Rīgā Skanstes ielas kvartālā, tur īrēju labas konferenču telpas, rādu, stāstu, sienu, maisu u.t.t., bet tas ir maksas pasākums....
09.03. - fīderis
16.03. - pludiņš
23.03. - breksis
Varu ar šīm tēmām aizbraukt uz jebkuru vietu Latvijā, tikai jāvienojas par pasākuma cenu...
03.03.23
 
Seminārs? O, kur ir kāda papildus info atrodama??- tas būs klātienē vai zoomā? Ja zoomā un ne dienas vidū, gribetos savus audzēkņus pieslēgt!
02.03.23
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager