Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā martinsgg

Sveiks!

Iegādājos lēto, nesalaužamo salmo extreme bp feeder kātu ar 120g testu pēc redzētā video, kur varējāt to salauzt tikai ar 2kg svaru ripām. It kā viss patīk, bet kaut kā metot sanāk nepārtraukti aizlidināt barotavas un jau sāku domāt, ka varbūt mīkstie kāti nav mans (ar vidēji ātras akcijas kātu līdzīgu problēmu nav). Copēju ar 0.27 feeder concept monofilu auklu - sistēma ar slīdošo barotavu, griezulis pie kura kabinās barotava, stoperīts un cilpa, kurā tiek iesiets āķis ar pavadiņu, feeder gumiju nelieku. Kā Jums šķiet, vai problēma ir tīri tajā, ka kaut kā mistiski metu ar šo kātu? Esmu mēģinājis arī pirms mezgla (tieši tā vieta, kur pārtrukst) likt arī vairākus stoperus ar domu, ka varbūt barotava pārsit mezglu, bet bez izmaiņām...

cik atceros,tad tas kāts arī nebija nemaz tik lēns :), pirmais, ko iesaku izdarīt ir paņemt citas firmas un izmēra griezuli ar karabīni, jo ļoti iespējams, ka griezulim ir asas malas un metiena brīdī tieši griezulis var griezt pamatauklu, pašam tā ir bijis, tāpēc griezuļus un karabīnes fīderim (un vispār) izvēlos tikai kvalitatīvus.

Nākošais ko pārbaudīt ir spices gala riņķis, pietam to vajag apskatīt ļoooti rūpīgi, kaut ar lupu, jo jebkurš nošķēlums, jebkura plaisa riņķī var būt par iemeslu auklas plīšanai, lai gan es vairāk domāju uz griezuli |:)))

visādi citādi problēmām, ja to sistēmu pārsien pirms katras copes reizes, nu vai reizi 2 izbraucienos :))), problēmām nevajadzētu būt, bomītis pamatīgs ir tas kāts, bet savas pamat funkcijas pilda, tā uzdevums, kad to radījām, bija kļūt par vienu no lētākajiem pilnvērtīgajiem fīderiem

Atbildēts: 15.jūnijs 2023, 12:02 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Jā griezuļi pēdējā laikā daudz veikalos kuriem ir taiznstūra viducis ar asām malām, kurš pielikts pie karabīnas pirms barotavas maitā jebkuru auklu.
Sasisti makšķerkātu riņķi - pircēji trīcošām rokām mēģina apskatīt "kruto", ne pa kabatai, kātu.
15.06.23
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager