Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā ilmars638

Sveiks meistar.
Drīzumā piedalīšos sporta spēlēs, kur viena no disciplīnām būs makšķerēšana. Upe, Daugava, starp Ķegumu un ogri, drīkst izmantot vienu pludiņmakšķeri,ilgums 3 stundas no rīta, par krastu un dziļumu neko nezinu. Kāds būtu tavs plāns, mēģināt barot un ķert uz grunts cerībā ka pa to laiku pienāks breksis, vai ņemt mazu āķi un barot sīkzivi ar lielu smalkas barības mākoni un ķert tikai mazās pusūdenī? Vai barot gan gan, un pārsvarā ķert mazās un pārbaudīti ik pa laikam vai breksis nav pienācis uz grunts tālākā distancē. Iespējams tur ir straume un pludu uz grunts nemaz nesanāks noturēt.
Noderēs jebkāds viedoklis.

ja gribi būt līderos, tad tikai un vienīgi mailes jāsit, Daugavā viņas ir lielas un daudz, 3 stundās savus 4-5 kg vari salasīt, ja māki, bet 3 stundas ir stipri pa maz, lai pienāktu breksis (ja tur neviens nav copējis), es liktu 80-85% uz mailēm un atlikušo daļu tad uz kādu plici\brekšuku uz krasta kants apakšu, mailei pludiņi 0,2-0,5 - 1 gr, dziļumam 8-10 grami, lai vari izsist cauri sīkzivij un turēt uz vietas

Atbildēts: 4.augusts 2023, 12:56 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager