Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā FishMV

Sveiks!
Tagad pie mums sācis attīstīties "Street Fishing" spiningošanā, džigošanā.
Itālijā līdzīgi ir pludiņmakšķerēšanā. Kā Tu domā, vai kaut ko tādu iespējams izveidot šeit?

Itālijā vispār pludiņš ir cieņā, tur kā nekā mitinās visi lielākie pasaules pludiņa grandi :)))), pie mums es neredzu tādu pludiņa atdzimšanas iespēju , jā, ir un būs copmaņi, kuri sākuši copes gaitas ar spiningu vai fīderi un nonāk līdz pludam, man tādi uzpeld gadā 3-5-10. cik nu varu, tik palīdzu tikt pie pareizā inventāra un pamatzināšanām, ir atsevišķas pilsētas, vai pilsētu konkrētas vietas, kur pludiņš ir topā, bet kopumā mega uzplaukumu negaidu :)))

no septembra es filmēšu daudz vairāk, arī latviski plānoju copes kanālu izveidot, ja sanāks, tad arī ar semināriem pa Latviju vairāk gribētu pabraukāt, ļoti iespējams, ka tādējādi arī kādu vēl izdosies “"pārslēgt” uz pludiņu :)))), jo arī pats gribu biki vairāk ar pludu pacopēt….pietrūkst :))))

Atbildēts: 21.augusts 2023, 16:25 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
zināmā mērā varu tev piekrist :))), mani arī stipri vairāk pluds velk un noteikti ar pludu copēšu vairāk :))), bet ... tā kā klīstu pa visu Latviju, tad pavisam bez fīdera neiztikt un ir vietas, kur tikai ar fīderi var tikt pie normālas zivs :))))
28.08.23
 
... pēc 3 gadu bakstīšanās ar fīderim nolēmu tos visus un kas ar tiem saistīts pārdot, kā teikt, ja nav, tad nav. Ko darīs ka nemāku ar tiem noķert neko daudz, kert maziņos... lielāks kaifs ar smalku bolonēzīti. Kā man draugs teica - kas tad tā par vimbu copi ar fīderi? iemet-izvelc, zivi nejūt nemaz. :))
22.08.23
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager