Sveiks!
Saki lūdzu kādos gadījumos bļitkai vajag sardziņu, cik resnu , un ja var dļja osoba tupih kāds vispār ir bļitkas spēles pamatprincips.
Iepriekš paldies
Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.
Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:
Sveiks!
Saki lūdzu kādos gadījumos bļitkai vajag sardziņu, cik resnu , un ja var dļja osoba tupih kāds vispār ir bļitkas spēles pamatprincips.
Iepriekš paldies
es ieteiktu sardziņu tad, ja doma ir ar mazām bļitkām ķert ašukus pa seklumiem, piemēram Engure, Babīte, vismaz sākumā sardziņu vajadzētu, lai var saprast kas ir kas, vēlāk jau piešaujās un var iztikt bez sardziņa, sardziņu vis labāk pirkt tā, ka tu iekar tajā savu bļitkiņu un tad redz cik daudz sardziņš noliecās, priekš bļitkas sardziņam jānoliecas pavisam nedaudz
rāviens -pauze 2-5 sekundes -rāviens-pauze un dažādos līmeņos, bet noteikti pamēģini vispirms to visu kādā traukā, burkā ar ūdeni, spainī u.t.t., jo jāsaprot ko bļitka dara pie taviem rāvieniem, bļitkai ir jānoguļās un jānospēlē, kā tas jau ir atkarīgs no bļitkas konstrukcijas, stiprus rāvienus nevajag, pietam ar spēli ir jāvariē, pašu kalsiskāko spēli var redzēt MN raidījumā par šī gada pirmo ledus copi Rēzeknē, tur Edgars strādā ar klasiskiem maziem rāvieniņiem, tas ir viens no spēles variantiem
ja brauc mācīties bļitku dancināt, tad noteikti brauc turp, kur asari bļitku ēd, jo ne visur tas notiek un neņem līdzi neko citu kā tikai bļitkas, gribi negribi iemācīsies, bļitka ir ļoooti interesants copes veids, bet jātic ir bļitkai un sev
Pievieno savu komentāru