Valdis Holbergs

Valdis Holbergs

Universāls makšķernieks ar milzīgu pieredzi. Makšķernieku biedrībā Daugava Valdis iestājās 1965. gadā. Viņš bija viens no kastinga pionieriem Latvijā. No 1975. gada sporta meistara kandidāts un no 1976. gada sporta meistars kastingā un līdz ar to viņš filigrāni pārvalda gan spiningu, gan mušiņmakšķeri. No pagājušā gadsimta sešdesmitajiem gadiem viņš ir spiningojis līdakas un asarus Babītes, Engures, Dzirnu un citos ezeros, kā arī taimiņus, foreles, alatas, lašus, sapalus, meža vimbas, samus un zandartus Latvijas upēs. Latvijā viņš ir izstaigājis vairāk nekā 170 foreļupes un strautus. Sākot ar 1975. gadu viņš copē zivis ar mušiņmakšķeri. Ārpus Latvijas robežām viņš ir makšķerējis Kolas pussalā, Sibīrijā un citur plašajā Krievzemē, kā arī Norvēģijā, Somijā, Zviedrijā, Igaunijā, Lietuvā.

Jautā michulis

Sveiki, Valdi!

Vai esat kādreiz spiningojis Lielupē netālu no Jelgavas? Un ja esat kādas krāsas gumijas zivis vai voblerus izmantot ja es gribētu noķert līdaku vai lielāku asari?

Nē, tur spiningojis neesmu, jo tās vietas man nav sevišķi vilinošas spiningošanai, jo ir ļoti dziļas. Ja Tu tur tuvumā dzīvo, tad noteikti ir iespējams pielāgoties un noķert līdakas, asarus un pat meženes. Meklējot līdakas un asarus pavasarī un vasarā vajadzētu mētāt krasta līnijas tuvumā, kur ir kantes, vai sēkļu tuvumā, ja tādi ir zināmi. Rudenī var velcēt pa dziļumiem. Tradicionāli līdakām izmanto baltus, sarkanus, dzeltenus, zaļus un melnus voblerus un gumijzivis. Veiksmīgākā krāsa Tev ir jāatrod eksperimentāli pašam.

Atbildēts: 20.decembris 2009, 22:41 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager