Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā Ashulis

Lādzēnu ezeros tagad vēl var cerēt uz līni vai jātaupās nākamajai sezonai jau?

Sveiks. Viss joprojām notiek, un atkarīgs no meistarības.:))))) Diena no dienas ir ļoti atšķirīgas. Es pats darbojoties redzu, ka it kā tu dari visu pareizi un pat sēdi un baro vienā un tajā pašā vietā, bet šodien ir, savukārt rīt var būt pilnīgs abloms.:)))))) Drausmīgi kaprīza zivs. Viena nianse....nav jābrauc uz nakti. Tagad līnis te ņem pa dienu.

Atbildēts: 2.augusts 2019, 13:37 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
"Es pats darbojoties redzu, ka it kā tu dari visu pareizi un pat sēdi un baro vienā un tajā pašā vietā, bet šodien ir, savukārt rīt var būt pilnīgs abloms.:)))))) Drausmīgi kaprīza zivs. "
+++
Man pirms nedēļas tā bija 3 copes reizēs - viss feini, bet izdevās piemānīt tikai 2 bērnus un 2 pusaudžus, lielo nebija, lai gan apakšā ilgstoši dīdījās. Varbūt jāmaina vieta, jāmeklē, ja šams nenāk.
02.08.19
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager