Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā puspunduris

Sveiks.

Kā veicas ar līņiem pēdējā laikā?

Biju copēt līni, laiks likās izcils priekš līņa, vismaz tādās mierīgās naktīs veicies vis laebāk. Bet neņēma līnis nemaz, tikai ap 6 jau velkot makšķeres ārā no ūdens iebarotābvieta sāka vārīties, kaut gan pēdējo barību biju iemetis jau ap plkst 23.

Varetu būt, ja necope bija dēļ pilnmēness? Un tas ir reāli, ka līnis pienāk tikai pēc 7 stundām kopš pēdējās barības bumbas? Vai copējot līni bezcopes gadījumā ir līdzīgi kā ar breksi, ka der mēģināt mainīt pavadiņu garumus, diametru un āķu izmērus? Copēju vecā karjerā.

Sveiks. Pēdējā laikā līnis vislabāk ir ķēries un kustējies no rītiem un vakaros līdz tumsai. Tas arī ir saprotams, jo naktis paliek vēsas un zivs to jūt. Pilnmēness gan līnim ir vienaldzīgs :)))))) Vismaz es neesmu novērojis kādas atšķirības copē ja skatāmies no mēness fāžu viedokļa. Tas cik ātri līnis pienāk pie iebarotās barības nav nosakāms, jo tu jau uzreiz, pat bez barošanas, vari trāpīt vietā kur šī zivs uzturas. Pēc būtības ir ļoti daudz copmaņu kas līni nemaz neiebaro. Barība ir vairāk domāta lai zivi pieaicinātu un noturētu uz vietas. Attiecībā uz inventāru, tad te nekas nav mainījies. Jo smalkāki rīki, jo lielākas cerības, bet ar diegiem ar nav aršana.:)))))

Atbildēts: 24.augusts 2019, 18:02 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager