Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā gurrrans

Sveiks, kādu pludiņa sistēmu vislabāk lietot, ja dziļums pārsniedz kāta garumu. Standarta olīvveida gumijas stoperīts diezgan regulāri ieķeras un sabremzējas spicītes gredzenā, slīdošā pludiņa sistēmai! Varbūt ir kādi ieteikumi kā to uzlabot? Paldies!

Sveiks. Saku divos teikumos :)))))), ka es veikalā nopērkamos stoporus izmantoju tikai līdz 2 metru dziļumam. Tavā gadījumā izmantoju pīto auklu, ko uzsienu burkāna mezglā, bet ne tā kā to var redzēt dažādos video kur pīto auklu savieno ar fluorkarbona pavadu. Tālāk izdomāsi pats, jo izstāstīt es tev vienkārši nevaru:))))

Atbildēts: 4.oktobris 2019, 16:28 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager