Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā kuzijs

Labdien. Vai ir provēts feedera kātu( piem. Salmo 90 gr.) izmantot copei ar pludu - parasti copēju līņus, brekši šad tad karpas... Paldies. Veiksmīgu dienu.

Sveiks. Es jau agrāk esmu rakstījis, ka līņu copei vai tālmetieniem ar pludu izmantoju tikai fīdera kātus un nevis mačkātus. Protams, tas ir pilnīgi subjektīvs rādītājs taču man ar fīderi ir ērtāk. 90 gr ir maksimālais variants. Es pludam parasti ņemu kātu līdz 60 gr. Būs pavisam cits metiena attālums ( ja būs nepieciešamība) un zivs izvadīšana sagādās pavisam citas emocijas. Lai veicas.

Atbildēts: 19.februāris 2020, 09:59 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nē, neesmu. Izvēle uz fīderiem ir ļoti liela. Visus iespējamos variantus, iespējams, ka būtu jāizmēģina šo kātu tirgotājiem, bet vai tas ir fiziski iespējams es ļoti šaubos.:))))
Varbūt Normunds tiek galā ar Salmo tirgotajiem fīderiem, jo tas piederas viņa darbam, bet domāju, ka te arī viņa iespējas, dēļ laika trūkuma, apstājas.
20.feb, 18:42
 
Einār, to elite river heavy xf kātu neesi meģinājis? Esot jaudīgs, i upei i līnim?..
19.feb, 14:44
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager