Ingus Dukaļskis

Ingus Dukaļskis

Viens no tiem makšķerniekiem, kuram darbs cieši saistīts ar hobiju. Viņš ir ne tikai teorētiķis , bet arī praktiķis, kurš ļoti bieži ir sastopams testējot un eksperimentējot ūdenstilpēs. Ingusa ikdiena ir jaunu mānekļu un spiningošanas inventāra izstrādāšana, un , protams , pārbaudīšana praksē. Nopietnie Copes Lietu lasītāji viņu jau pazīst no daudzajām publikācijām, bet TV skatītāji – no sižetiem .
Izmantojiet iespēju – jautājiet!

Eksperts iesaka

Salmo
Lucky John
Salmo

Atbildes

Jautā durixxxx

Sveiks Ingus!

Jautājums par Tioga kātu, testā 3.5-22 gr. 231cm.

Kādas ir Tavas domas par šo kātu? Pats šobrīd darbojos ar Macrotech 5-18gr 232cm,nu jau laikam vēsture, bet man pašam ir Ok. Gribas ko jaunāku. Pagaidām skatos uz tā pusi. Paldies jau iepriekš.

Atbild Ingus Dukaļskis

Sveiks!

Tioga jau arī ir vēsture, lai gan kātiņš ir labs un ar savu specifiski odziņu. Ja ir vēlme pēc kā jauna un copi sajust jaunā kvalitātē, iesaku palūkot uz OneSensoric spiningu sēriju :)

Atbildēts: 13.jūnijs 2017, 12:38 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Jautā Rein

Sveiki!

Lēnām apsveru sākt tvīčot.

Pēc dažām atsauksmēm Ieinteresēja Lucky John One Sensoric un

Team Salmo Vantage kāti. http://www.copesnams.lv/lv/produkti/spiningi/lucky-john

http://www.copesnams.lv/index.php?dir=produkti/spiningi/salmo&file=TSVA-762EF&action=desc&page=2

Varbūt ir kāda labāka alternatīva šiem kātiem?

Interesē arī tests, teiksim LJ. Izmantoju makora un anira mānekļus, kā arī dažus no Rapala garumā ap 11cm- 13cm. 7-24 būtu piemērots tests lai varētu kātu izmantot diezgan universāli tvīčam? Līdz šim pārsvarā darbojos ar šūpiņu u.c mācekļiem kuriem tvīcosana nav nepieciešama. Gribas pamēģināt ko jaunu. Pašlaik izmantoju Shimano Exage 4000 fd spoli. Gribētos vēl vienu nopirkt. Ir kādas atsauksmes par Shimano Stradic CI4? Paldies!

Atbild Ingus Dukaļskis

Sveiks!

One Sensoric 7-24g ir ļoti universāls kātiņš un derēs kā tvičam, tā līdakai pa zāli. Tiešām superīgs, viegls, informatīvs un moderns spinings. Basara, 90 (arī Plus One), Anira 89, Makora 110, Orbit 110 un visi līdzīgie. Trīs pilnas sezonas nodragātas ar šīs sērijas kātus visās LV spiningosanas tūrēs un neko citu to vietā šobrīd pat nemeklēju. Arī mani paziņas, kuri pamēģinājuši kādu no One Sensoric, vēlāk panēmuši sev klāt arī citu testu no šīs pašas kātu līnijas. Tiešām iesaku! :)

Atbildēts: 3.jūnijs 2017, 04:18 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā kri

Sveiks!

Ir ziepe ar LJOS-732ULF kātu. Pagājušajā vasarā nolūza spicīte, aizbraucu uz servisu, teica, ka rezerves daļu nav. Tagad mēģināju sazināties rakstot meilu, zvanot, nekādu atbilžu. Vai ir plānos šogad piedāvāt rezerves daļas šim kātam?

Atbild Ingus Dukaļskis

Sveiks!

Jā, ziepe! Nebiju iedomājies, ka kāds šos kātus arī lauzīs :) Spices pasūtīsim!

Atbildēts: 3.jūnijs 2017, 04:13 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā marix1

Sveiks! Kuru no Treno kātiem un kādu garumu ieteiktu Burtnieka zandartu džigošanai un gumijzivju mētāšanai līdakai? Pats sliecos uz testu 7-24. Tikai kuru garumu?

Atbild Ingus Dukaļskis

Sveiks!

Treno jau ir, ja tā var izteikties "padzīvojis modelis" un ir parādījušies krietni interesantāki kāti, kā piemēram BASARA vai One Sensoric no Lucky John. Pirmais cenas ziņā ir stipri draudzīgs.Gumijai pa zāli ir nepieciešams salīdzinoši jaudīgs spinings testā vismaz līdz 24 vai 30g. Dzigošanai tur der ari vieglāki... dziļuma tur nekāda nav...

Atbildēts: 3.jūnijs 2017, 04:11 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā guinness

sveiks .vari pateikt kādas akcijas spiningi.ir priekš drop šot

Atbild Ingus Dukaļskis

Sveiks!

Fast vai Extra Fast

Atbildēts: 3.jūnijs 2017, 04:07 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā zigislapsa

Labdien,

Vēlētos konsultāciju par spiningu "Action" tēmu. Nesen iegādājos budžeta klases (~ 50+ EUR) spiningu Shimano Catana 270 ML. Viss apmierina, izņemot rezultātus

Atbild Ingus Dukaļskis

Sveiks!

Rezultāti parasti ir atkarīgi no treniņiem, to intensitātes un biežuma :) Copē vēl liela nozīme ir veiksmei un pareizo apstākļu sakritībai īstajā vietā un īstajā laikā. Tavam spiningam ar rezultātiem nav itin nekāda sakara. Sāc ar to, ka dodies copēt tur, kur ir zivis! :)

Atbildēts: 3.jūnijs 2017, 04:07 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Renalds

Sveiki.

Mēs esam 5 džeki, kuri vēlas aizbraukt pamakšķerēt uz kādu ezeru. Esam amatieri, tāpēc negribam nekādu profesionālu makšķerēšanas vietu.

Fantastiski būtu, ja būtu vieta, kur iemest 5 makšķeres un visi justos ērti, varētu arī uzcept kādu šašliku.

Vieta - pieRīgā, līdz 50km no Rīgas.

Paldies jau iepriekš.

Atbild Ingus Dukaļskis

Sveiks!

Zini, mana pieredze rāda, ka šādā pasākumā makšķeres labāk atstāt mājās :):) Nu priekš kam salauzt? Bet ja nu tomēr copenes līdzi prasās, ka acīs cērtās, tad Alberta dīķi tepat Upesciemā :) Veikals ari tālu nebus jāmeklē :)

Atbildēts: 3.jūnijs 2017, 04:04 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Kris

Sveiks, studenti grib Lielupē Jelgavā un tās apkārtnē nodarboties ar street fishing, ko ieteiktu? Kur labāk un uz kādiem mānekļiem? :)

Atbild Ingus Dukaļskis

Sveiks!

Nu studentu laikos jau nu ar copi es sevi neapgrūtinātu/ju. Ir daudz citu interesantāku lietu, ko darīt :))) gan vēl paspēsiet...

Atbildēts: 27.septembris 2016, 16:53 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā irs

Labvakar Ingus, jautājums šoreiz būtu tāds...daiwa tatula vai daiwa fuego, par tatulu ir bēdīgas atsauksmes krievu forumos tieši par twc saka ka nodilst un parlust, otrs kāds kāts varētu šim spolēm labāk piepaset??? Doma ko mētāt 15-30 gramu reģionā, vairāk kādus voblerus piemēram kubulā vai greedy guts no pontoon... Nu kautko tādu un tamlīdzīgu. Jā un jautājums man arī par Lucky John krekliem. Liels paldies

Atbild Ingus Dukaļskis

Sveiks!

Ar to Krieviju ir tā, ka tur cope salīdzinājumā ar mūsu apstākļiem, ir daudzveidīgāka. Esmu bijis zem Volgogradas HESa aprīlī, kad slūžas pusvirus vaļā stāv. Tur ar 100g džiggalvu, sviniem silikonam galvā un pakaļā vienkārši nav ko darīt. Tur arī tie rīki lūzt. Pie mums nekā tāda nav. Būtībā pārsvarā darbojamies ar viegliem un ļoti viegliem rīkiem. Tāpēc neko nevar viennozīmīgi vērtēt nezinot detaļas. Un copē kā zināms detaļu ir pa pilnam? Man nav bijušas problēmas ar Tatulu arī mūsu tā saucamajos heavy gaījumos. Fuego rokā turējis neesmu. Kā jau minēju šī spole man ir ļoti veiksmīgā salikumā ar One Sensoric līdz 35g. Varu teikt tikai labākos vārdus. Ar krekliem ir tā, ka būs jāgaida vien pavasaris. Šogad valkātāju tiem netrūkst :))

Atbildēts: 27.septembris 2016, 16:52 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Jautā pnkainais

Sveiki, Meistar

Pavasarī, izstādē, izskaidrojot Tev - ko taisos darīt, ņemot vērā budžetu un Tavus ieteikumus, iegādājos TRENO kātu TSTR6-762EF (līdz One Sensoric maks :( neļāva tikt), pats izdomāju aprīkot ar Daiwa Freams un ir OK. Tagad radās vēlēšanās mazākus voblerus paraustīt (piem. Basara 56) un pakaitināt ašukus. Kādu kātu ieteiktu? Vairāk darbojos no krasta, tāpēc domāju, ka garumam vajadzētu būt ap 2,30. Ko teiksi?

Paldies.

Atbild Ingus Dukaļskis

Sveiks!

Tas pats One Sensoric līdz 10g ir īsta konča! Otra izvēles Team Salmo TSTI9 līdz 12g testā. Abi derēs gan džigam, gan voblerim!

Atbildēts: 14.septembris 2016, 09:19 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers